Kamery mikroskopowe iXon EMCCD

Kamery EMCCD zapewniają najwyższą czułość w połączeniu z szybkością. Wszystkie modele z podświetleniem tylnym oferują czułość pojedynczego fotonu i QE > 95%. iXon to platforma sugerowana dla szeregu zastosowań mikroskopowych z niedoborem światła, a model „897” może pochwalić się znacznie większą liczbą instalacji laboratoryjnych niż jakikolwiek inny EMCCD na świecie. Dostępne są z nową technologią superrozdzielczości SRRF-Stream+.

iXON Ultra

Przeznaczony zarówno do zastosowań fizycznych, jak i nauk przyrodniczych. iXon Ultra zapewnia dużą elastyczność i funkcjonalność, oferując wiodące na rynku chłodzenie TE, tryby odczytu '2 w 1′ o niskim poziomie szumów oraz wiele innych, wysokiej klasy funkcji.

iXON Life

Najnowsza platforma iXon Life EMCCD firmy Andor jest dostępna wyłącznie do zastosowań w mikroskopii fluorescencyjnej i została zaprojektowana tak, aby zapewnić czułość pojedynczych fotonów przy wysokiej wydajności. iXon Life jest idealna do wykrywania pojedynczych cząsteczek i mikroskopii żywych komórek z minimalną fototoksycznością.

Zastosowania kamer EMCCD w:

  • Mikroskopii superrozdzielczej
  • Wykrywaniu pojedynczych cząsteczek
  • Obrazowaniu jonów i ruchliwość komórek
  • Mikroskopii konfokalnej
  • Mikroskopii bioluminescencji
Karolina Sobeczek
Application Engineer
Karolina Sobeczek
Application Engineer