VistaScope to mikroskop umożliwiający jednoczesną fotostymulacje i obrazowanie wielofotonowe w skali mikro i meso. Pozwala na dokładne, czyste obrazowanie dużych obszarów mózgowych, jednocześnie nie tracąc na dokładności obrazu.  

Urządzenie przeprowadza w tym samym czasie dwa niezależne od siebie skany, umożliwiając fotostymulację i obrazowanie przy użyciu różnych długości fal. Korekcja kolorów powoduje, że obrazowanie i stymulacja na wybranym przez ciebie obszarze staje się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. 

Budowa VistaScope powoduje równomierne naświetlenie pola widzenia – brak ciemnych krawędzi pozwala na zbieranie danych o wyższej jakości i pozwala zaoszczędzić czas podczas lokalizowania interesującego nas obszaru.

Pole widzenia Scientifica VistaScope w porównaniu do jego ścisłego konkurenta i obecnego standardu branżowego FN22. 

VistaScope łączy elastyczność mikroskopu wielofotonowego, który umożliwia obrazowanie z wysoką rozdzielczością w szerokim zakresie długości fal, z dużym polem widzenia mezoskopów. Pozwala to na lepsze zbadanie oddziaływań międzykomórkowych w dużo większym obszarze niż zwykłe mikroskopy wielofotonowe.

Zalety:

  • Równomierne oświetlenie
  • Wykonywanie jednoczesnej fotostymulacji i obrazowania, niezależnie od długości fali
  • Wysoka szybkość obrazowania
  • Konstrukcja z możliwością rozbudowy, umożliwiająca dostosowanie urządzenia do specyficznych wymagań
  • Wszechstronność zastosowań
Karolina Sobeczek
Application Engineer
Karolina Sobeczek
Application Engineer