Liderzy biokonwergencji

Tworzymy i dostarczamy narzędzia wyznaczające nowe perspektywy rozwoju biologii i medycyny.
Wybierz kategorię

Sorter F.SIGHT OMICS

Fluorescencyjny, automatyczny sorter komórek, do ultraszybkiego osadzania na płytkach.

Sorter UP.SIGHT

Zaawansowany, automatyczny sorter komórek dedykowany klonowaniu, z dwuetapową weryfikacją mikroskopową.

Solaris ELARA FLAT

Płaski fotobioreaktor do hodowli mikroalg. Kształt zbiornika umożliwia równomierne naświetlenie całej zawiesiny komórkowej, a delikatny sposób mieszania typu air-lift zapobiega uszkodzeniom komórek.

Solaris ELARA ST

Mieszadłowy fotobioreaktor z płaszczem wodnym do hodowli komórek roślin, mszaków, bakterii i mikroalg.

Solaris GENESIS

Mieszadłowy bioreaktor/fermentor SIP oferujący szeroki wybór opcji pomiarów i kontroli parametrów hodowli, dostępny w rozmiarach od 7,5 do 20 litrów.

Solaris JUPITER

Mieszadłowy bioreaktor/fermentor  oferujący szeroki wybór opcji pomiarów i kontroli parametrów hodowli, dostępny w rozmiarach o objętości całkowitej od 2 do 10 litrów.

ONI Nanoimager

Mikroskop ONI Nanoimager to stołowy mikroskop super-rozdzielczy, który w jednym, kompaktowym urządzeniu dostarcza możliwości takich technik jak dSTORM, PALM czy smFRET.

LEICA AIVIA

AIVIA to uniwersalne oprogramowanie do analizy obrazów mikroskopowych 2D i 3D oparte na modułach Sztucznej Inteligencji. AIVIA jest niezależna od techniki mikroskopowej i marki sprzętu.

Solaris IO

W pełni autoklawowalny, mieszadłowy mini-fermentor/bioreaktor posiadający szybki i dokładny system termoregulacji. Urządzenie dostępne w dwóch wersjach objętości całkowitej (200 ml oraz 1000 ml), odpowiednie do rozwoju procesów i optymalizacji użycia medium,

Solaris ONE

Mieszadłowy bioreaktor/fermentor  dostępny w rozmiarach o objętości całkowitej od 2 do 10 litrów.