Liderzy biokonwergencji

Tworzymy i dostarczamy narzędzia wyznaczające nowe perspektywy rozwoju biologii i medycyny.
Wybierz kategorię

INKREDIBLE+

INKREDIBLE+ firmy Cellink to pierwsza laboratoryjna biodrukarka 3D z możliwością sterylizacji wewnętrznej komory drukowania, pozwalająca na biodruk bezpośrednio na stole laboratoryjnym. Dwie podgrzewane zintegrowane głowice

Cellink Bio X6

BIO X6 firmy Cellink to wolnostojąca biodrukarka 3D, która wyposażona jest w sześć slotów na wymienne inteligentne głowice drukujące. Sześciogłowicowy system biodruku 3D umożliwia łączenie

Cellink Lumen X+

Lumen X+™ jest pierwszą drukarką 3D z cyfrowym przetwarzaniem światła (DLP) stworzoną specjalnie do biodrukowania makroporowatych rusztowań lub mikroprzepływowych urządzeń typu lab-on-a-chip. Oferując najwyższą rozdzielczość

F.SIGHT 2.0

Najszybszy dyspenser pojedynczych komórek. F.SIGH dozuje zarówno nieoznakowane, jak i fluorescencyjnie oznakowane komórki.

B. SIGHT

Idealny do dozowania jednokomórkowych bakterii i innych mikroorganizmów. Wykorzystuje obrazowanie w jasnym polu do izolowania pojedynczych bakterii z próbek zawiesiny.

UP.SIGHT

Zaawansowany, automatyczny sorter komórek dedykowany klonowaniu, z dwuetapową weryfikacją mikroskopową.

F.SIGHT OMICS

Fluorescencyjny, automatyczny sorter komórek, do ultraszybkiego osadzania na płytkach.

Solaris ELARA FLAT

Płaski fotobioreaktor do hodowli mikroalg. Kształt zbiornika umożliwia równomierne naświetlenie całej zawiesiny komórkowej, a delikatny sposób mieszania typu air-lift zapobiega uszkodzeniom komórek.

Solaris ELARA ST

Mieszadłowy fotobioreaktor z płaszczem wodnym do hodowli komórek roślin, mszaków, bakterii i mikroalg.

Solaris GENESIS

Mieszadłowy bioreaktor/fermentor SIP oferujący szeroki wybór opcji pomiarów i kontroli parametrów hodowli, dostępny w rozmiarach od 7,5 do 20 litrów.

Solaris JUPITER

Mieszadłowy bioreaktor/fermentor  oferujący szeroki wybór opcji pomiarów i kontroli parametrów hodowli, dostępny w rozmiarach o objętości całkowitej od 2 do 10 litrów.

I.DOT (bezkontaktowy dyspenser)

Automatyczny dyspenser płynów do bezkontaktowej obsługi cieczy.
System wykorzystuje osiem indywidualnie sterowanych kanałów dodatniego ciśnienia do generowania kropel o objętości 8 – 50 nl.

ONI Nanoimager

Mikroskop ONI Nanoimager to stołowy mikroskop super-rozdzielczy, który w jednym, kompaktowym urządzeniu dostarcza możliwości takich technik jak dSTORM, PALM czy smFRET.

Solaris IO

W pełni autoklawowalny, mieszadłowy mini-fermentor/bioreaktor posiadający szybki i dokładny system termoregulacji. Urządzenie dostępne w dwóch wersjach objętości całkowitej (200 ml oraz 1000 ml), odpowiednie do rozwoju procesów i optymalizacji użycia medium,

Solaris ONE

Mieszadłowy bioreaktor/fermentor  dostępny w rozmiarach o objętości całkowitej od 2 do 10 litrów.

Alveole Primo

Urządzenie do mikropatterningu umożliwiające konstruowanie niestandardowych mikrośrodowisk in vitro oraz precyzyjne dostosowanie ich topografii i biochemii w skali mikrometru

Cytometr fizyczny W8

W pełni automatyczne urządzenie, umożliwiające nieinwazyjną analizę oraz sortowanie trójwymiarowych, sferoidalnych struktur biologicznych.

Sphericalplate 5D

Płytki umożliwiające tworzenie standaryzowanych sferoid, jednolitych pod względem wielkości i kształtu.

HUMIMIC

Składające się z miniaturowych struktur platformy Multi-Organ-Chip, które biorąc pod uwagę aspekt fizjologiczy pozwalają symulować relacje między ludzkimi narządami.

Mikrobioreaktor S.nest

Wysokoprzepustowy mikrobioreaktor przeznaczony do rozwoju linii komórkowych, badań przesiewowych leków, w genomice funkcjonalnej oraz przy opracowywaniu biofarmaceutyków.

Mikrobioreaktor C.bird

Mikrobioreaktor o wysokiej wydajności stworzony w celu hodowli równoległej w 96-/24-dołkowych płytkach. 

NANOLIVE CX-A

NANOLIVE CX-A to mikroskop super-rozdzielczy pozwalający na ciągłe, wysokoprzepustowe obrazowanie 3D bez żadnego barwienia czy fototoksyczności.

CYTENA CELLCYTE X

CYTENA Cellcyte X to dostkonałe rozwiązanie mikroskopii przyżyciowej łączące w sobie prostotę działania skanera na sześć płytek SBS z mocą Sztucznej Inteligencji do analizy danych. Cały mikroskop stworzony został do pracy ciągłej w warunkach inkubacji.

Cellink Bio X2

Bioodrukarka CELLINK BioX to uniwersalna wielomateriałowa drukarka 3D pozwalająca na druk nawet z trzech materiałów równocześnie. Jest to rozwiązanie dostosowane do szerokiej gamy hydrożeli i termoplastów.