Łączymy kropki biotechnologii w spójny obraz przyszłości.

Jesteśmy jednymi z niewielu specjalistów w Polsce, zajmujących się biodrukiem 3D i dostarczających najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu inżynierii tkankowej, nauk omicznych, holotomografii i zaawansowanej mikroskopii. Urządzenia należące do naszego portfolio znajdują swoje zastosowanie w laboratoriach, instytutach badawczych, uniwersytetach i klinikach. Projekty, nad którymi pracujemy, mają przełomowe znaczenie dla medycyny.

Naszym celem jest umożliwienie biodrukowania 3D narządów do transplantacji oraz wyeliminowanie zwierząt z procesów badania leków. Zastąpimy je trójwymiarowym drukiem tkankowym.

Biokonwergencja
W naszych oczach mieni się przyszłość, w której rozwiązania biotechnologiczne są w codziennym użyciu blisko pacjenta. Dzięki nim powstają biodrukowane rogówki, skóra, fragmenty tchawic i żył, a nawet całe narządy. Przed nami otwiera się przyszłość, w której zrewolucjonizowana zostaje transplantologia, immunologia, onkologia, a futurystyczne pomysły rodem z seriali science-fiction przestają być niedoścignionymi utopiami.

Pracujemy w następujących obszarach

Biodruk 3D

Mikroskopia

Hodowle 3D

Nauki Omiczne

Egzosomy

Sztuczna Inteligencja w analizie obrazu

Sygnis Bio Technologies jest dystrybutorem m.in.: