Oprogramowanie AIVIA
Moduł 3D

AIVIA 3D

Pakiet Aivia 3D jest przeznaczony dla grup badawczych poszukujących automatycznych rozwiązań analitycznych do obrazów 3D i 3D w czasie. Oprogramowanie zostało zaprojektowane do pracy z ogromnymi zestawami danych, aby zapewnić dokładne wyniki analizy. Dzięki renderowaniu w wielu rozdzielczościach i dynamicznym powierzchniom możesz wyświetlać dane i wchodzić w interakcje z nimi w ciągu kilku sekund. Nasze protokoły analityczne automatycznie wykrywają i śledzą obiekty (komórki, jądra, organelle, cząstki itp.) oraz można je łatwo dostosować do zestawu danych. Masz również dostęp do szerokiej gamy pomiarów morfologicznych, intensywności, ruchu i linii dzięki przepisom na kompleksową analizę danych.

Elementy pakietu

AIVIA BASE

 

Pakiet Aivia Base oferuje wizualizację i eksplorację obrazu o najwyższej jakości. Dzięki temu pakietowi możesz importować i konwertować obrazy do formatu Aivia o wysokiej jakości wyświetlania; ładować i komunikować się z zestawami danych wielkości terabajtów w kilka sekund; dodawać adnotacje i przeprowadzać ręczne analizy; tworzyć oszałamiające efekty wizualne za pomocą wbudowanych narzędzi eksportujących.

Machine Learning Pixel Classifier

 

Możesz wyszkolić model uczenia maszynowego, aby odróżniał obiekty będące przedmiotem zainteresowania od tła. Pixel Classifier zapewnia skuteczny sposób wykrywania obiektów na obrazach, w których konwencjonalne metody oparte na progach nie są wystarczające.

3D Object Count

 

Portokół 3D Object Analysis w Aivia wykrywa obiekty (takie jak komórki i jądra) i generuje rekonstrukcje powierzchniowe obiektów na obrazach objętościowych 3D. Portokół zawiera liczbę wykrytych obiektów, a także pomiary morfologiczne i natężenia poszczególnych obiektów.

3D Object Tracking

 

Portokół 3D Object Tracking w Aivia wykrywa obiekty (takie jak komórki i jądra), generuje rekonstrukcje powierzchni oraz śledzi ich ruch na obrazach wolumetrycznych 3D w sekwencjach czasowych. Portokół ten umożliwia śledzenie także podziału komórek, aby stworzyć linie do analizy losów obiektów. Przepis zawiera liczbę wykrytych obiektów, a także pomiary morfologiczne, intensywności i ruchliwości wykrytych obiektów.

Track and Lineage Editing

 

Edytuj wyniki analizy śledzenia za pomocą Track and Lineage Editor. Posiada on prosty schemat sterowania za pomocą jednego przycisku, który umożliwia przeciąganie i upuszczanie punktów ścieżki w celu łączenia i rozplatania ścieżek oraz tworzenia linii. Wszystkie zmiany są aktualizowane automatycznie w tabelach z pomiarami.

ODKRYJ wszystkie PAKIETY AIVIA

Kontakt

Nikoletta Buczek
AIVIA Application Engineer

+48 513 864 913

nikoletta.buczek@sygnis.pl