Oprogramowanie AIVIA
Moduł VR

AIVIA VR

Dodatkowy pakiet Aivia VR rozszerza analizę o możliwość wizualizacji obrazu w wymiarze wirtualnej rzeczywistość (VR). Dodatkowy pakiet pozwala interaktywnie eksplorować dane 3D w przestrzeni VR. Podłącz zestawy słuchawkowe do komputera i zacznij eksplorować dane w VR.

Wybierz pakiet dla siebie

AIVIA 2D

 

Pakiet Aivia 2D przeznaczony jest dla badaczy analizujących zestawy danych 2D i 2D w sekwencjach czasowych uzyskane w mikroskopii fluorescencyjnej lub z kontrastem fazowym. Protokoły analityczne w Aivia stosują najnowocześniejszy algorytm przetwarzania obrazu w celu automatycznego wzmocnienia, wykrywania i śledzenia obiektów (komórek, jąder, cząstek itp.) oraz mogą być łatwo dostosowane do twoich zbiorów danych. Masz również dostęp do szerokiej gamy pomiarów morfologicznych, intensywności, ruchu i linii dzięki przepisom na kompleksową analizę danych.

AIVIA 3D

 

Pakiet Aivia 3D jest przeznaczony dla naukowców poszukujących automatycznych rozwiązań analitycznych do aplikacji 3D i 3D w czasie. Oprogramowanie zostało zaprojektowane do pracy z ogromnymi zestawami danych, aby zapewnić dokładne wyniki analizy. Dzięki renderowaniu w wielu rozdzielczościach i dynamicznym powierzchniom możesz wyświetlać dane i wchodzić w interakcje z nimi w ciągu kilku sekund. Nasze protokoły analityczne automatycznie wykrywają i śledzą obiekty (komórki, jądra, organelle, cząstki itp.) oraz można je łatwo dostosować do zestawu danych. Masz również dostęp do szerokiej gamy pomiarów morfologicznych, intensywności, ruchu i linii dzięki przepisom na kompleksową analizę danych.

AIVIA Neuro

 

Pakiet Aivia Neuro jest przeznaczony dla grup badawczych poszukujących zautomatyzowanego rozwiązania do śledzenia neuronów. Pakiet Aivia zawiera ultraszybki protokół analizy neuronów, która generuje pełną rekonstrukcję obrazu neuronu w kilka sekund. Możesz rozszerzyć swoją analizę dzięki opcjonalnemu wykrywaniu kręgosłupa według odpowiedniego protokołu. Ponadto Aivia Neuro zapewnia także intuicyjne, wspomagane komputerowo narzędzia do śledzenia neuronów, które pomoże Ci edytować wyniki automatycznej analizy lub stworzyć własną rekonstrukcję.

AIVIA Core Facility

 

Pakiety Aivia CF (Core Facility) zaspokajają potrzeby laboratoriów mikroskopowych oraz ośrodków wymagających wielu zaawansowanych rodzajów analiz. Oferowane są trzy pakiety Aivia CF: CF Cell Bio, CF Neuro oraz CF Pro dostosowane do wielkości i zakresu potrzeb danego zakładu. Wszystkie pakiety Aivia CF wyposażone są w Aivia Base, pakiety 2D, 3D, a dodatkowo narzędzie do klasyfikacji obiektów z wykorzystaniem uczenia maszynowego; oraz dwa lata wsparcia technicznego i bezpłatnych aktualizacji.

Kontakt

Nikoletta Buczek
AIVIA Application Engineer

+48 513 864 913

nikoletta.buczek@sygnis.pl