nANOLIVE 3D CX-A

Mikroskop CX-A firmy Nanolive umożliwia badanie zarówno pojedynczych, żywych komórek jak i całych populacji bez uszczerbku na precyzji i rozdzielczości. Urządzenie to pozwala badać dynamikę makrokomórkową, taką jak proliferacja i ruchliwość komórek, a także zajrzeć do ich wnętrza i pozwala na obserwację np.: zmian zachodzących w mitochondriach.

 

CX-A jest zaprojektowany do pracy z 96-dołkowymi płytkami w celu zwielokrotnienia i zrównoleglenia warunków eksperymentalnych, w ten sposób nadając każdemu eksperymentowi niewątpliwe znaczenie i zapewniając naukowcom solidną wiedzę biologiczną.

 

Zestawy danych 3D dla każdego obrazu są automatycznie pobierane w czasie rzeczywistym. W pełni zintegrowane rozwiązanie dostosowane jest do najbardziej zaawansowanych i profesjonalnych potrzeb.

 

CX-A może obrazować żywe komórki przez praktycznie nieograniczony czas. Dzięki unikalnemu, nieszkodliwemu sposobowi przygotowania i obserwacji komórek, można gromadzić setki zdjęć co godzinę, przekształcając testy punktów w ciągłą analizę, przez kilka dni lub tygodni. W tym czasie komórki pozostają nienaruszone w kontrolowanym fizjologicznie środowisku. Użytkownicy mogą dowolnie definiować idealny tryb obrazowania dla swoich komórek bez obawy o fototoksyczność lub fotowybielanie.

 

SPECYFIKACJA

INKUBATOR

  • Wysokiej jakości inkubator: zakres zastosowania CO2: 5% – 20% (± 0,1%);
  • Wilgotność w inkubatorze: ~ 95%
  • Temperatura próbki w inkubatorze: 30–40 ° C (± 0,3 ° C)

ŹRÓDŁO OŚWIETLENIA

  • Niska moc lasera klasy 1 (λ = 520 nm, ekspozycja próbki 0,2 mW / mm2)
  • Epifluorescencja: przełączane z dużą liczbą połączeń <100 µs,
  • Żywotność > 20 000 godzin

KUP W LEASINGU

 Mikroskop dostępny również w leasingu.

Już od 13 167,29 PLN BRUTTO MIESIĘCZNIE (60 RAT) lub od 16 224,84 PLN BRUTTO MIESIĘCZNIE (48 RAT)!