W Sygnis Bio Technologies staramy się zapewnić naszym partnerom najbardziej innowacyjne podejście do bioinżynierii. Jesteśmy wiodącym dostawcą sprzętu naukowego na polskim rynku, ze szczególnym naciskiem na obrazowanie żywych komórek w wysokiej rozdzielczości i inżynierię tkanek. Nasze portfolio łączy wiele technik, tj.: biodruk 3D, biopatterning, obrazowanie żywych komórek i obrazowanie w super rozdzielczości.

 

Jesteśmy dystrybutorem firmy CELLINK, lidera rynku biodruku w Polsce, w Czechach i na Słowacji oraz partnerem w zakresie biodruku 3D w projekcie „Bionicznej trzustki” NCBiR. Sygnis Bio Technologies jest jednym z niewielu ekspertów w dziedzinie holotomograficznego obrazowania 3D. Oferujemy najnowocześniejsze technologie świata naukowego, takie jak holograficzną wielofotonową biodrukarę firmy Cellink – Holograph X.

Sygnis Bio Technologies prowadzi wiele innowacyjnych projektów technologicznych i biotechnologicznych. Od samego początku istnienia firmy opracowujemy dopasowane rozwiązania dla naszych klientów, wykorzystując ogromne doświadczenie, wykształcenie i zaplecze techniczne naszych pracowników oraz znajomość rynku.

pOZNAJ NASZ ZESPÓŁ:

Grzegorz Kaszyński

CEO i współzałożyciel

Nikoletta Buczek

Application Engineer

Ewelina Zaremba

Chief Technology Officer

Marek Lorent-Kamiński

Chief Marketing Officer

“Nasz zespół skupia najlepszych w Polsce specjalistów od biodruku 3D i mikroskopii super-rozdzielczej. Dokładamy wszelkich starań, aby identyfikować i zaspokajać potrzeby klientów oraz dostarczać najbardziej optymalne rozwiązania, aby ich laboratoria mogły się rozwijać. Wierzymy, że dostosowanie się do szybko zmieniającego się otoczenia i kreatywne podejście do wyzwań  jest podstawą każdego innowacyjnego przedsiębiorstwa.”
                                                                                                                               – Grzegorz Kaszyński, Chief Executive Officer Sygnis Bio Technologies.

CO OFERUJEMY?

Biodruk 3D

Zajmujemy się dystrybucją biodrukarek 3D, lidera rynku, firmy CELLINK. Posiadamy pełen zakres technik, od bezpośredniego wytłaczania pneumatycznego i InkJet po stereolitografię i holografię wielofotonową.

Biopatterning

Posiadamy unikalne rozwiązanie z zakresu mikro- i bio-patterningu. Dzięki naszemu partnerowi Alveole Lab jesteśmy w stanie przekształcić Twój standardowy odwrócony mikroskop w cyfrową stację litografii / wzornictwa.

Biotusze i akcesoria

Zakres oferowanych przez nas akcesoriów do biodruku 3D jest bardzo szeroki – od dysz, igieł, materiałów eksploatacyjnych po biotusze. Nasza oferta biotuszy zawiera ponad 30 gotowych produktów, takich jak: alginian, żelatyna metakrylanowa i na bazie kolagenu.

Mikroskopia przyżyciowa

Sygnis Bio Technologies zapewnia najlepsze mikroskopy dedykowane do obrazowania żywych komórek. Oferujemy odwrócone mikroskopy pracujące w środowisku inkubatora (Etaluma), technologię obrazowania bez soczewek (Iprasense Cytonote) i mikroskopię holotomograficzną 3D (Nanolive 3D Cell Explorer).

Mikroskopia super-rozdzielcza

Posiadamy pierwszy w historii stołowy mikroskop fluorescencyjny o super-rozdzielczości. ONI Nanoimage łączy obrazowanie TIRF / PALM / dSTORM / SIM z rozdzielczością do 20 nm, laser klasy 1 oraz mikroskop stołowy.

Kompletny projekt laboratorium

Sygnis Bio Technologies zapewnia kompleksowe rozwiązania laboratoryjne. Pomożemy Ci zaprojektować od podstaw nowe laboratorium zarówno mikroskopowe, jak i tkankowe, w tym: systemy zabudowy GBD pomieszczeń typu Clean Room, meble laboratoryjne oraz sprzęt. 

Consulting & szkolenia

Dostarczamy rozwiązania z zakresu doradztwa technologicznego i szkolenia. 

Nasi eksperci przeanalizują Twoje potrzeby i znajdą najlepsze rozwiązanie. Specjalizujemy się we wdrażaniu nowych technologii. Pomagamy firmom na różnych etapach ich projektów. Oferujemy również profesjonalne szkolenia z zakresu nowych technologii