fbpx

WSPÓŁPRACA SEKTORA NAUKOWEGO I BIZNESOWEGO – KONFERENCJA NAUK TECHNICZNYCH 2021

Maj upłynął nam z prędkością światła, ale pragniemy podzielić się z Wami relacją z jeszcze jednego wydarzenia, które miało miejsce 18 maja br., czyli Konferencją Nauk Technicznych. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS oraz Studenckiego Nobla. W ramach tego spotkania wysłuchać można było aż 5 prelegentów, w tym Andrzeja Burgs, CEO Grupy Sygnis.

Zdjęcie 1. Andrzej Burgs podczas dyskusji na Konferencji Nauk Technicznych
Źródło: Sygnis New Technologies

Podczas konferencji poruszone zostały zagadnienia z dziedziny nauk technicznych, konstrukcji, pracy w branży technologicznej i jej rozwoju w czasie pandemii. Andrzej Burgs natomiast podzielił się wiedzą tajemną jak rozpocząć swoją własną przygodę z innowacjami już podczas trwania studiów, o charakterze pracy w świecie nowych technologii oraz o procesie rekrutacji w firmach technologicznych i perspektywach dla młodych naukowców.

Sygnis sercem i głową związany jest ze społecznością akademicką i naukową, dlatego z ogromną radością przyjęliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Zawsze wspieraliśmy i wspieramy inicjatywy pełne ambicji i pasji nakierunkowane na wszechstronne szerzenie wiedzy.

Życzymy miłego słuchania!