fbpx

PREMIERA ADVENTURER 4 W NOWO OTWARTYM SKLEPIE INTERNETOWYM SYGNIS

Podstawowym „być albo nie być” dla współczesnego biznesu jest jak najszybsze dostarczenie produktu na rynek. Wydrukowane na drukarkach 3D elementy są nieodzowną częścią światowego przemysłu, zarówno we wczesnych etapach prototypowania, jak i produkcji seryjnej. Swoje zastosowanie odnajdują w niemalże wszystkich sektorach produkcyjnych. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku konsumenckim firm zajmujących się rozwojem oraz produkcją maszyn i materiałów do profesjonalnego druku 3D jest firma FlashForge. Dziś, wraz z oficjalnym otwarciem sklepu internetowego Sygnis, rusza premiera najnowszej drukarki Adventurer 4!

Wielkie otwarcie sklepu Sygnis – drukarki 3d, skanery 3d, materiały, akcesoria i wiele innych
Zdjęcie 1. Wielkie otwarcie sklepu Sygnis!
Źródło: Sygnis New Technologies

JESTEŚMY JESZCZE BLIŻEJ WAS – OTWIERAMY SKLEP INTERNETOWY

Pragnąc sprostać oczekiwaniom użytkowników druku 3D i ułatwić im dostęp do niezbędnych produktów, uruchomiliśmy sklep internetowy z bogatym, wciąż uzupełnianym zapleczem asortymentu! Znajdziecie w nim drukarki 3D, skanery 3D, materiały do druku oraz akcesoria i części wymienne od najlepszych marek na rynku – DWS, Apium, Sinterit, BCN3D oraz FlashForge. W związku z premierą sklepu e-commerce przygotowaliśmy ograniczoną czasowo promocję, w ramach której każdy może zakupić w okazyjnej cenie filament oraz drukarkę Guider IIs marki Flashforge. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nowej drukarce Adventurer 4, zapraszam do dalszej części wpisu.

ADVENTURER 4 - NOWA JAKOŚĆ WYDRUKÓW

Adventurer 4, dostępna w naszym sklepie internetowym, od pierwszego momentu zachwyca piękną formą oraz starannością wykończenia. Nowa odsłona znanej serii drukarki Flashforge to nie tylko większy rozmiar wydruku: 220 x 200 x 250 mm (dla przypomnienia – we wcześniejszym wydaniu było to 150 x 150 x 150 mm), ale również wbudowany uchwyt szpuli filamentu 1kg oraz możliwość korzystania z dysz o średnicach 0,3 / 0,4 / 0,6 mm. Drukarka wyposażona jest ponadto w czujnik filamentu, schowek na narzędzia oraz kamerę, dzięki czemu możemy wykonywać i przeglądać zdjęcia z poziomu interfejsu drukarki.

Drukarka 3D – Adventurer 4 od FlashForge
Zdjęcie 2. Drukarka 3D – Adventurer 4
Źródło: Sygnis New Technologies
Najnowsza drukarka Adventurer 4 od FlashForge

Lokalne sterowanie urządzeniem przeprowadzimy na 4.3-calowym, kolorowym wyświetlaczu HD, posiadającym trzy stopnie jasności. Podczas wydruku mamy możliwość zdalnej kontroli poprzez Wi-Fi lub Ethernet. Wysoka temperatura ekstrudera, sięgająca temp. 265 oC, umożliwia drukowanie z takich materiałów, jak PLA/ABS/PC/PETG/PLA-CF/PETG-CF, co świadczy o wszechstronności tej drukarki 3D!

Nowe funkcje w oprogramowaniu pozwalają nadzorować wiele urządzeń jednocześnie. Drukarka posiada dwa tryby kalibracji: 9-cio punktową i ekspercką. Dodatkowo, istnieje możliwość pobrania logów z urządzenia, a całość chroniona jest trybem oszczędzania energii. Adventurer 4 posiada funkcję umożliwiającą dostosowanie temperatury stołu oraz dyszy w trakcie drukowania. Zmienić można również wysokość osi Z, procentową ilość podawanego filamentu, moc wentylatorów oraz prędkość drukowania.

SYGNIS OFICJANYM SERWISEM FLASHFORGE W POLSCE

Kupując u nas drukarki marki FlashForge, otrzymujesz gwarancję oficjalnego dystrybutora oraz jedynego autoryzowanego serwisu w Polsce, a co za tym idzie, możesz liczyć na profesjonalną obsługę i bezpieczny zakup.
Więcej informacji o najnowszej drukarce 3D Flashforge Adventurer 4 znajdziesz tutaj. Sprawdź również inne, bieżące promocje w sklepie Sygnis!