fbpx

MTT Polska dołącza do Grupy Sygnis!

Z radością ogłaszamy, że w trzecim kwartale 2021 roku Sygnis New Technologies dokonało akwizycji części firmy MTT Polska, która zajmuje się sprzedażą drukarek 3D, akcesoriów, a także wykonywaniem usług w zakresie technologii addytywnych. Zmiana ta skutkuje również przeniesieniem na Sygnis umów dystrybucyjnych takich firm, jak DWS Systems, Sinterit czy MicroSwiss LLC. Do Sygnis dołącza również wcześniej związana z MTT Polska, dobrze znana postać w polskiej branży druku 3D – Bartłomiej Jarkiewicz.

Zdjęcie 1. MTT dołącza do Sygnis

Sygnis powiększa zaplecze technologiczne i dystrybucyjne

Aż trzy nowe firmy zasiliły portfolio możliwości technologicznych Sygnis New Technologies wskutek dołączenia MTT Polska do Grupy Sygnis:

DWS Systems to włoska firma produkująca drukarki 3D i materiały do druku 3D do pracy w technologii SLA, a także dostarczająca odpowiednie do nich oprogramowanie. Od 2007 roku zgłosiła ponad 250 patentów technologicznych, przemysłowych i projektanckich, co czyni ją wyjątkową pod kątem nieprzerwanej innowacyjności i dbałości o najwyższą jakość. Główne zastosowania ich technologii to prototypowanie i szybkie wytwórstwo na potrzeby przemysłowe dla branż takich jak stomatologia i jubilerstwo. Maszyny i materiały od DWS Systems są już dostępne w naszym sklepie.

Sinterit – polska firma z Krakowa produkująca drukarki 3D i proszki do druku przeznaczone do pracy w technologii selektywnego spiekania laserowego (SLS). Zespół ponad 80 pracowników dba o najwyższą sprawność unikatowych, desktopowych drukarek 3D ich autorstwa: Lisa i Lisa PRO.

Sinterit oferuje jedne z najlepszych, kompleksowych rozwiązań do druku z proszków poliamidowych. Ta technologia znajdzie swoje zastosowanie w bardzo różnorodnych gałęziach przemysłu, od wytwórstwa części zamiennych, aż po duże zlecenia w sektorach motoryzacyjnych. W naszym sklepie znajdziecie również bogaty wybór materiałów do druku 3D autorstwa firmy Sinterit.

Last, but not least – Micro Swiss LLC – to powstałe w 2014 roku przedsiębiorstwo pochodzące ze Stanów Zjednoczonych zajmujące się dostarczaniem wysokiej jakości specjalistycznych komponentów i akcesoriów dla społeczności zrzeszonej wokół druku 3D. Twórcami firmy jest grupa doświadczonych inżynierów, którzy zjedli zęby na pracy z maszynami w branży wytwórstwa przemysłowego. W katalogu znajdziecie szeroki wybór hotendów, dysz, głowic, zestawów, ekstruderów i wiele, wiele innych! Wszystkie produkty produkowane są w Minneapolis, stanie Minnesota w USA. Produkty Micro Swiss LLC już niedługo będą dostępne w naszym Sklepie Internetowym.

Bartku, witamy na pokładzie!

Z początkiem sierpnia do załogi Sygnis dołączył Bartłomiej Jarkiewicz, specjalista druku 3D w technologiach SLA i SLS. Ogromnie cieszymy się z tego, że od momentu dołączenia do nas na stałe, ruszyliśmy „z kopyta” z bardzo interesującymi projektami. Mamy nadzieję, że już niedługo uda nam się o nich opowiedzieć Wam w pełni.

Zdjęcie 2. Bartłomiej Jarkiewicz w Sygnis New Technologies