Drukarka 3D Sygnis FlashForge HUNTER DLP

Drukarka 3D Sygnis FlashForge HUNTER DLP umożliwia tworzenie obiektów w technologii DLP. Jest to technologia wykorzystująca proces fotopolimeryzacji żywic światłoczułych, która pozwala na precyzyjne odtworzenie zarówno kształtu, jak i struktury wewnętrznej drukowanych obiektów. Idealnie sprawdzi się w branży stomatologicznej, jubilerskiej oraz do produkcji precyzyjnych prototypów przemysłowych.
Pozwala na tworzenie bardzo dokładnych i wytrzymałych modeli.

Drukarka 3D Sygnis FlashForge DREAMER

Drukarka umożliwiająca tworzenie obiektów 3D metodą nakładania rozpuszczonego filamentu PLA lub ABS. Drukarka jest wyposażona w dwie głowice, co pozwala na drukowanie w dwóch kolorach (dual extruder).

Drukarka 3D Sygnis FlashForge FINDER

Ze względu na bezpieczną konstrukcję drukarka 3D Sygnis FlashForge FINDER to idealny sprzęt do zastosowań domowych, pokazów druku 3D, a także do pracy z dziećmi i młodzieżą. Drukarki Finder znajdą zastosowanie w salach lekcyjnych, podczas warsztatów w kołach zainteresowań, na letnich obozach czy też w domowym zaciszu.

Drukarka 3D Sygnis Flashforge INVENTOR I

Sygnis FlashForge INVENTOR I wyróżnia  wbudowana na stałe kamera. Dzięki niej oraz modułowi Wi-Fi mamy możliwość zdalnej komunikacji z urządzeniem oraz nadzorowania procesu wydruku bez potrzeby przebywania w tym samym pomieszczeniu. Drukarka jest wyposażona w dwie głowice, co umożliwia druk dwumateriałowy oraz stosowanie rozpuszczalnych podpór.

Sygnis FlashForge CREATOR PRO

Drukarka 3D Sygnis FlashForge CREATOR PRO jest urządzeniem przeznaczonym dla profesjonalistów. Stanowi doskonałe wsparcie biznesu z każdej branży – znajdzie zastosowanie w ośrodkach badawczych, na halach fabrycznych czy w biurach projektowych. Creator Pro to idealne wsparcie m.in. w procesach rapid prototypingu oraz wytwórstwie wytrzymałych części i narzędzi do zastosowań technicznych.

Sygnis FlashForge ADVENTURER

Kompaktowa drukarka o relatywnie dużym polu roboczym. Podgrzewany stół FF-LEX zapewnia lepszą przyczepność druku a potem łądwiejsze usunięcie wydruku. Posiada duży dotykowy wyświetlacz

Drukarka HBOT 3D F300

Drukarka umożliwiająca tworzenie obiektów 3D metodą nakładania rozpuszczonego filamentu PLA lub ABS. Urządzenie zostało wyposażone w szereg udogodnień, uzupełniających znane atuty jego poprzedniej wersji.

Drukarka 3D Sygnis FlashForge INVENTOR II

Ze względu na bezpieczną konstrukcję drukarka 3D Sygnis FlashForge INVENTOR II to idealny sprzęt do zastosowań domowych, pokazów druku 3D, a także do pracy z dziećmi i młodzieżą. Drukarki INVENTOR IIS znajdą zastosowanie w salach lekcyjnych, podczas warsztatów w kołach zainteresowań, na letnich obozach czy też w domowym zaciszu.

Drukarka 3D Sygnis FlashForge GUIDER II

Drukarka 3D Sygnis FlashForge GUIDER II umożliwia tworzenie obiektów 3D metodą nakładania rozpuszczonego filamentu m.in. PLA lub ABS.
Drukarka wyróżnia się dużym polem roboczym stwarzającym nowe możliwości. Drukarka 3D Sygnis FlashForge GUIDER IIs zapewnia stabilną wydajność druku.
Jest idealna dla sektora naukowego, produkcyjnego i edukacyjnego.

Menu