Jak Druk 3D trafia do najmłodszych konsumentów Pokaz Druku 3D w Galerii Bemowo

Na początku grudnia br. mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z najmłodszymi fanami druku 3D. Podczas naszego autorskiego eventu w Galerii Bemowo prezentowaliśmy dzieciom, ale i rodzicom, możliwości jakie daje druk 3D, szczególnie podkreślając te, z których swobodnie mogą korzystać najmłodsi.

Przez cały czas trwania eventu odwiedzający nas mogli poznawać technologie druku 3D oraz dowiadywać się, jak wykorzystuje ją dziś przemysł i nauka, bo to w tych dziedzinach druk 3D ma najszersze zastosowanie. Prezentowaliśmy różne drukarki 3D, na których pracujemy na co dzień my i nasi klienci. Ogromnym zaciekawieniem cieszył się ponadto skaner 3D, który umożliwia wydrukowanie sylwetki skanowanej osoby czy przedmiotu. Jednak absolutna gwiazdą tego eventu, jednogłośnie wybraną przez dzieci numerem jeden, okazały się nasze długopisy 3D SYGPIS. 

Na trwające przez cały event warsztaty z długopisami SYGPIS ustawiały się kolejki dzieci i rodziców. Nasi eksperci  pracowali w pocie czoła, by każde dziecko mogło sprawdzić jak działa nasz długopis i narysować nim wybrany model. Nas to ogromne zainteresowanie długopisami SYGPIS bardzo cieszy, choć nie dziwi. Są one  doskonałym sposobem na rozwój wyobraźni przestrzennej i kreatywności, a wykonane nimi rysunki  są trwałe i bardzo efektowne. Podczas naszego warsztatu z kreatywnym rysowaniem długopisami SYGPIS świetnie radziły sobie nawet 4-latki, spod głowic których wychodziły piękne modelek 3D zimowych śnieżynek i…rowerów! Niektórych długopisy 3D zainspirowały tak skutecznie, że zostawali z nami kilka godzin.

A o naszych długopisach 3D możecie teraz przeczytać m.in. na portalu newsweek.pl.