Wiedza ma warstwy

Sygnis New Technologies jest wiodącym dostawcą technologii druku 3D w Polsce, specjalizującym się we wdrożeniach technologii addytywnych w firmach i instytucjach, indywidualnym doradztwie technologicznym, projektach R&D i realizacjach krótkich serii prototypowych.

 

 

Prowadzimy wiele projektów technologicznych i biotechnologicznych – analizujemy, wytwarzamy i optymalizujemy. Wprowadziliśmy dziesiątki produktów na rynek, stosując metody szybkiego prototypowania i nadzorując masowe procesy produkcyjne. Pomagamy firmom i naukowcom na różnych etapach ich projektów i badań.

Nasze portfolio to:

0 +

drukarek 3D wdrożonych w jednostkach naukowych,

firmach i zakładach produkcyjnych;

0 +

wdrożonych projektów;

0 +

technologii wytwórczych.

Jak działamy?

piktogram_gradient_R&D

PRACE R&D

Prowadzimy projekty własne oraz na zlecenie naszych Klientów, pomagając szukać sposobów ich finansowania oraz dobierając zespoły badawcze z pomocą najlepszych polskich naukowców i ekspertów.

piktogram_gradient_druk

TECHNOLOGIE DRUKU 3D I ICH WDROŻENIA

We współpracy z naszymi partnerami wdrażamy drukarki 3D pracujące w technologiach m.in.: FDM, SLS, DLP, 3SP, SLM/DMLS od takich producentów, jak SondaSys, EnvisionTEC, TPM, TierTime oraz FlashForge. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt oraz profesjonalny consulting w zakresie technologii przyrostowych.

piktogram_gradient_uslugi

USŁUGI

Specjalizujemy się w nietypowych projektach. Prowadzimy szkolenia, prototypujemy, testujemy, wykonujemy krótkie serie produkcyjne na zlecenie. Wykorzystujemy druk 3D jako jedną z technologii, dzięki której zrealizujemy Twój pomysł.

SPotkajmy się i Porozmawiajmy

Zapraszamy na kawę!

 

WARSZAWA

SHOWROOM

 

al. Solidarności 78

00-145 Warszawa

 

WARSZAWA

BIURO, SERWIS

 

ul. Żwirki i Wigury 101

02-089 Warszawa

kontakt@sygnis.pl

22 668 47 57

 

Formularz kontaktowy