Hardware House

Tworzymy nowe rozwiązania przemysłowe, szyjemy maszyny na miarę. Nasze autorskie projekty m.in. współrozwiązują globalne problemy magazynowania energii. Agregujemy różnorodne technologie addytywne, dzięki czemu jesteśmy skuteczni w zaspokajaniu współczesnych potrzeb przemysłu i nauki. Dostarczamy maszyny, wiedzę oraz usługi szybkiego prototypowania.

Prace badawczo-rozwojowe

Nasz zespół to wybitni specjaliści od technologii wytwarzania i materiałoznawstwa, szeroko pojętej budowy maszyn i automatyki, elektroniki i programowania niskopoziomowego. Tak szeroki wachlarz kompetencji pozwala nam na całkowitą samodzielność w procesie tworzenia nowych rozwiązań i ich walidacji. Z kolei bogate zaplecze produkcyjne pozwala spełnić potrzeby nasze i naszych klientów, szczególnie w zakresie usług typu “proof–of–concept”.

Dla Biznesu

Kto się nie rozwija, ten zostaje w tyle – czas na transformację przedsiębiorstw do standardów Przemysłu 4.0. Pomożemy Ci wyznaczyć kolejne kroki w automatyzacji wytwórczej i zoptymalizować implementację technologii druku 3D w pracy Twojego zakładu.

Dla Przemysłu

Projektujemy dla przemysłu. Posiadamy rozległe centrum maszynowe, w którym znajdują się farmy drukarek 3D, komplementarne maszyny do wytwarzania i obróbki przedmiotów, przestrzenie postprocessingowe, laboratorium prototypowania i pokoje badawcze. Pracujemy w ponad 30 technologiach wytwórczych. W jednej lub kilku z nich znajdzie się miejsce na Twój projekt.

Made in Sygnis

Skorzystaj z usług naszego centrum wytwórczego, gdzie przy użyciu metod szybkiego prototypowania, realizujemy zaawansowane projekty dla klientów biznesowych, przemysłu, a także dla świata nauki i sztuki. Zaopiekujemy się Twoim projektem na dowolnym etapie: od pierwszego szkicu do ostatniej wydrukowanej warstwy. Zobacz nas na żywo w Cambridge Innovation Center Warsaw!

SHOP

Idealne miejsce dla każdego pasjonata druku 3D! W naszym sklepie znajdziesz najlepsze drukarki 3D, materiały do druku 3D, akcesoria i urządzenia peryferyjne na rynku.