Druk 3D Warszawa

Druk 3D stanowi wspaniałe narzędzie do prototypowania i produkcji krótkoseryjnej. Jednak jesteśmy w pełni świadomi, że stworzenie nawet najdoskonalszego prototypu lub krótkiej serii testowej produktu to często zaledwie początek drogi dla naszych klientów. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia w zakresie technologii addytywnych, możemy zaoferować Państwu kompleksowe wsparcie na kolejnych etapach produkcji, aż do wprowadzenia ostatecznego produktu na rynek. Nie ograniczamy się tylko do druku 3D – dzięki miesiącom wytężonej pracy z laboratoriami i instytutami badawczymi, wiemy jak odpowiednio dobrać maszyny specjalistyczne do potrzeb Klienta. Oferujemy fachową pomoc przy projektach realizowanych na formach wtryskowych – od wykonania projektu, poprzez wytworzenie formy i wtryśnięcie produktu u sprawdzonych podwykonawców. Zajmujemy się również konfekcjonowaniem produktu.

Drukarki 3D

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem przy doborze drukarek 3D. Zostaw kontakt do siebie, my zajmiemy się resztą. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu omówienia Twoich potrzeb i dobierze rozwiązanie technologiczne dopasowane do Twojego projektu!

 

W naszej ofercie posiadamy najlepsze drukarki 3D dostępne na polskim rynku z roczną gwarancją oraz pełną gamę akcesoriów do druku. Dystrybuujemy oraz serwisujemy drukarki takich producentów, jak: Apium, SondaSys, Femtika, EnvisionTec i FlashForge. Dobierzemy drukarkę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Siedziba na terenie Uniwersytetu Warszawskiego

Znajdujemy się w Warszawie na ulicy Żwirki i Wigury 101, obok Pomnika Lotnika. Tutaj, na terenie Uniwersytetu Warszawskiego, realizujemy prace badawczo-rozwojowe, wykonujemy zlecenia dla naszych Klientów, a także stąd wyjeżdżamy z maszynami, które dostarczamy bezpośrednio do zainteresowanych. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu możemy dziś z satysfakcją oglądać na sklepowych półkach produkty, w których powstaniu asystowaliśmy od pierwszych szkiców koncepcyjnych.

Projektowanie i prototypowanie

Posiadamy zespół najlepszych specjalistów technologii addytywnych, doświadczonych projektantów i inżynierów, których pasją jest druk 3D. Nasi projektanci wykonywali projekty nagradzane na krajowych i międzynarodowych konkursach. Współpracowali również przy tworzeniu designów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.


Druk 3D to nie wszystko. Specjalizujemy się również w skanowaniu 3D, modelowaniu trójwymiarowym oraz innych technologiach wytwórczych. Pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł od wstępnej koncepcji, po przygotowanie prototypu, jak również dostarczymy gotowy produkt.

Implementacja technologii addytywnych

Wdrażamy druk 3D w firmach i instytucjach naukowych. Nasi eksperci przygotują rozwiązanie dobrane do Twoich potrzeb. Wykonane przez nas implementacje drukarek 3D w firmach pokazują, że zwrot kosztów następuje nawet w czasie 1-2 miesięcy. Niewiele urządzeń na rynku pozwala na tak szybki zwrot inwestycji.

Świadczymy usługi druku 3D w następujących technologiach:

IMG_3497-350x333

FDM

Tworzywa termoplastyczne, takie jak ABS, PLA, Nylon, czy też Ninjaflex (elastomer) i inne.

DSCN7221-300x300

DLP/SLA/3SP

Technologia żywic fotopolimeryzowanych, o właściwościach ABS, a także nadających się do silikonowania lub odlewów bezpośrednich (metoda wosku traconego). Dysponujemy również materiałami biozgodnymi.

DSCN7244-350x350

SLS

Technologia proszków poliamidowych, idealna do krótkoseryjnych produkcji wytrzymałych elementów. M.in. PA12, PA18 i inne proszki w największej komorze SLS w Polsce

DSCN7235-350x350

DMLS/SLM

Technologia druku 3D w proszku metalicznym. Aluminium, stal nierdzewna - drukujemy elementy trudno dostępne metodami CNC.

B3a_concept_laser-350x350

RPMI

Napawanie metali. Obecnie świadczymy usługi w zakresie napawania stalami gatunkowymi 316 i 420.

Pakiety wsparcia

Korzystanie z drukarki 3D na pozór wydaje się bardzo proste, jednakże wykonywanie skomplikowanych wydruków w 3D wymaga stosownej wiedzy i doświadczenia. Wykupując pakiet wsparcia, uzyskujesz dostęp do naszej indywidualnej pomocy, zasobów wiedzy i doświadczenia, a także obsługi Klienta na wyłączność. Podpowiemy, jak drukować z całej gamy dostępnych materiałów, a także zoptymalizujemy czas i ilość zużytego materiału na Państwa wydruki.

Odpowiemy na pytania w maksymalnie 48h (pakiety Bronze i Silver) lub 24h (pakiet Gold). Pakiety wsparcia zapewniają przedłużoną, kompleksową i dopasowaną do potrzeb obsługę, co przekłada się nie tylko na jakość wydruków i płynność produkcji, ale również na zaoszczędzony czas i pieniądze.

Bronze

Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź: 48h

Wsparcie mailowe: 3 miesiące

Wsparcie telefoniczne: brak

Koszt Pakietu (brutto): 190 PLN 

Silver

Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź: 48h

Wsparcie mailowe: 6 miesięcy

Wsparcie telefoniczne: 3 miesiące

Koszt Pakietu (brutto): 450 PLN 

GOLd

Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź: 24h

Wsparcie mailowe: 12 miesięcy

Wsparcie telefoniczne: 12 miesięcy

Koszt Pakietu (brutto): 950 PLN 

Oprogramowanie do pobrania

Finansowanie zakupów

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość sfinansowania zakupu naszych produktów poprzez umowę leasingową. Dzięki nawiązaniu współpracy z Polskimi Pośrednikami Leasingowymi, gwarantujemy nowe możliwości inwestycyjne dla praktycznie każdej firmy.

Ulgi dla jednostek edukacyjnych

 

Zgodnie z ustawą z dnia 11 stycznia 2011 roku wszystkie jednostki objęte systemem oświaty, czyli:
– szkoły,
– uczelnie,
– jednostki naukowe Polskiej Akademii Nauk,
– jednostki badawczo-rozwojowe

 

podlegają zwolnieniom z podatku VAT.

MASZ MASĘ PYTAŃ?

NIE JESTEŚ PEWIEN CZEGO POTRZEBUJESZ?

Pomożemy. Zadzwoń, przyjdź, zostaw nam swój numer.

Zapraszamy na kawę!

 

WARSZAWA

SHOWROOM

 

al. Solidarności 78

00-145 Warszawa

 

WARSZAWA

BIURO, SERWIS

 

ul. Żwirki i Wigury 101

02-089 Warszawa

 

22 668 47 57

kontakt@sygnis.pl

 

Formularz kontaktowy