Druk 3D Warszawa

Druk 3D stanowi wspaniałe narzędzie do prototypowania i produkcji krótkoseryjnej. Jednak jesteśmy w pełni świadomi, że stworzenie nawet najdoskonalszego prototypu lub krótkiej serii testowej produktu to często zaledwie początek drogi dla naszych klientów. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia w zakresie technologii addytywnych, możemy zaoferować Państwu kompleksowe wsparcie na kolejnych etapach produkcji, aż do wprowadzenia ostatecznego produktu na rynek. Nie ograniczamy się tylko do druku 3D – dzięki miesiącom wytężonej pracy z laboratoriami i instytutami badawczymi, wiemy jak odpowiednio dobrać maszyny specjalistyczne do potrzeb Klienta. Oferujemy fachową pomoc przy projektach realizowanych na formach wtryskowych – od wykonania projektu, poprzez wytworzenie formy i wtryśnięcie produktu u sprawdzonych podwykonawców. Zajmujemy się również konfekcjonowaniem produktu.

Drukarki 3D

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem przy doborze drukarek 3D. Zostaw kontakt do siebie, my zajmiemy się resztą. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu omówienia Twoich potrzeb i dobierze rozwiązanie technologiczne dopasowane do Twojego projektu!

 

W naszej ofercie posiadamy najlepsze drukarki 3D dostępne na polskim rynku z roczną gwarancją oraz pełną gamę akcesoriów do druku. Dystrybuujemy oraz serwisujemy drukarki takich producentów, jak: Apium, SondaSys, Femtika, EnvisionTec i FlashForge. Dobierzemy drukarkę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Siedziba na terenie Uniwersytetu Warszawskiego

Znajdujemy się w Warszawie na ulicy Żwirki i Wigury 101, obok Pomnika Lotnika. Tutaj, na terenie Uniwersytetu Warszawskiego, realizujemy prace badawczo-rozwojowe, wykonujemy zlecenia dla naszych Klientów, a także stąd wyjeżdżamy z maszynami, które dostarczamy bezpośrednio do zainteresowanych. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu możemy dziś z satysfakcją oglądać na sklepowych półkach produkty, w których powstaniu asystowaliśmy od pierwszych szkiców koncepcyjnych.

Projektowanie i prototypowanie

Posiadamy zespół najlepszych specjalistów technologii addytywnych, doświadczonych projektantów i inżynierów, których pasją jest druk 3D. Nasi projektanci wykonywali projekty nagradzane na krajowych i międzynarodowych konkursach. Współpracowali również przy tworzeniu designów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.


Druk 3D to nie wszystko. Specjalizujemy się również w skanowaniu 3D, modelowaniu trójwymiarowym oraz innych technologiach wytwórczych. Pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł od wstępnej koncepcji, po przygotowanie prototypu, jak również dostarczymy gotowy produkt.

Implementacja technologii addytywnych

Wdrażamy druk 3D w firmach i instytucjach naukowych. Nasi eksperci przygotują rozwiązanie dobrane do Twoich potrzeb. Wykonane przez nas implementacje drukarek 3D w firmach pokazują, że zwrot kosztów następuje nawet w czasie 1-2 miesięcy. Niewiele urządzeń na rynku pozwala na tak szybki zwrot inwestycji.

Świadczymy usługi druku 3D w następujących technologiach:

IMG_3497-350x333

FDM

Tworzywa termoplastyczne, takie jak ABS, PLA, Nylon, czy też Ninjaflex (elastomer) i inne.

DSCN7221-300x300

DLP/SLA/3SP

Technologia żywic fotopolimeryzowanych, o właściwościach ABS, a także nadających się do silikonowania lub odlewów bezpośrednich (metoda wosku traconego). Dysponujemy również materiałami biozgodnymi.

DSCN7244-350x350

SLS

Technologia proszków poliamidowych, idealna do krótkoseryjnych produkcji wytrzymałych elementów. M.in. PA12, PA18 i inne proszki w największej komorze SLS w Polsce

DSCN7235-350x350

DMLS/SLM

Technologia druku 3D w proszku metalicznym. Aluminium, stal nierdzewna - drukujemy elementy trudno dostępne metodami CNC.

B3a_concept_laser-350x350

RPMI

Napawanie metali. Obecnie świadczymy usługi w zakresie napawania stalami gatunkowymi 316 i 420.

Pakiety wsparcia

Korzystanie z drukarki 3D na pozór wydaje się bardzo proste, jednakże wykonywanie skomplikowanych wydruków w 3D wymaga stosownej wiedzy i doświadczenia. Wykupując pakiet wsparcia, uzyskujesz dostęp do naszej indywidualnej pomocy, zasobów wiedzy i doświadczenia, a także obsługi Klienta na wyłączność. Podpowiemy, jak drukować z całej gamy dostępnych materiałów, a także zoptymalizujemy czas i ilość zużytego materiału na Państwa wydruki.

Odpowiemy na pytania w maksymalnie 48h (pakiety Bronze i Silver) lub 24h (pakiet Gold). Pakiety wsparcia zapewniają przedłużoną, kompleksową i dopasowaną do potrzeb obsługę, co przekłada się nie tylko na jakość wydruków i płynność produkcji, ale również na zaoszczędzony czas i pieniądze.

Bronze

Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź: 48h

Wsparcie mailowe: 3 miesiące

Wsparcie telefoniczne: brak

Koszt Pakietu (brutto): 190 PLN 

Silver

Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź: 48h

Wsparcie mailowe: 6 miesięcy

Wsparcie telefoniczne: 3 miesiące

Koszt Pakietu (brutto): 450 PLN 

GOLd

Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź: 24h

Wsparcie mailowe: 12 miesięcy

Wsparcie telefoniczne: 12 miesięcy

Koszt Pakietu (brutto): 950 PLN 

Oprogramowanie do pobrania

Finansowanie zakupów

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość sfinansowania zakupu naszych produktów poprzez umowę leasingową. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą leasingową Grenke, gwarantujemy nowe możliwości inwestycyjne dla praktycznie każdej firmy.

 

Atuty leasingu w GRENKE

– szybka decyzja (nawet w 30 minut!),
– 0% wpłaty początkowej,
– finansowanie w PLN,
– leasing przedmiotów już od wartości 3 000 zł netto,
– niezmiennie raty leasingowe przez cały okres leasingu,
– okres leasingu – od 18 do 48 miesięcy.

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty leasingu na nasz sprzęt:

Wartość zakupu Częstotliwość rat Rata Okres leasingu
6 000 PLN netto miesiecznie 304,60 PLN netto 24 miesiące
6 000 PLN netto kwartalnie 3 x 205,80 PLN netto 36 miesięcy
19 000 PLN netto miesiecznie 648,20 PLN netto 36 miesięcy
19 900 PLN netto miesiecznie 972,24 PLN netto 24 miesiące

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty długoterminowego wynajmu naszego sprzętu:

Wartość sprzętu Częstotliwość rat Rata czynszu Minimalny okres umowy
19 000 PLN netto kwartalnie 3 x 554,80 PLN netto 36 miesięcy
19 900 PLN netto miesiecznie 918,51 PLN netto 24 miesiące

Ulgi dla jednostek edukacyjnych

 

Zgodnie z ustawą z dnia 11 stycznia 2011 roku wszystkie jednostki objęte systemem oświaty, czyli:
– szkoły,
– uczelnie,
– jednostki naukowe Polskiej Akademii Nauk,
– jednostki badawczo-rozwojowe

 

podlegają zwolnieniom z podatku VAT.

MASZ MASĘ PYTAŃ?

NIE JESTEŚ PEWIEN CZEGO POTRZEBUJESZ?

Pomożemy. Zadzwoń, przyjdź, zostaw nam swój numer.

Zapraszamy na kawę!

 

WARSZAWA

SHOWROOM

 

al. Solidarności 78

00-145 Warszawa

 

WARSZAWA

BIURO, SERWIS

 

ul. Żwirki i Wigury 101

02-089 Warszawa

 

22 668 47 57

kontakt@sygnis.pl

 

Formularz kontaktowy