Druk 3D dla sektora HoReCa

Sektor HoReCa

Projektujemy i produkujemy akcesoria dla sektora gastronomicznego. Stworzyliśmy markę Thirsty Pleasure

Marka Thirsty Pleasure jest efektem współpracy spółki technologicznej Sygnis New Technologies, lidera technologii addytywnych w Polsce, i Pawła Kałużnego, niezależnego eksperta sektora HoReCa, cenionego gastrofizyka i założyciela Guest Experience Think Tank oraz kaluzny.co. Thirsty Pleasure zostało powołane jako projekt mający oferować klientom biznesowym spersonalizowane produkty tworzone przy wykorzystaniu nowych technologii wytwórczych, w tym druku 3D. Marka Thirsty Pleasure istnieje od połowy 2019 roku i już pozyskała szerokie grono zainteresowanych współpracą partnerów w Polsce i zagranicą. Thirsty Pleasure jako marka luksusowa kieruje swój produkt do sektora HoReCa premium (sieci hotelarskie, hotele butikowe, ekskluzywne restauracje i coctailbary). Dzięki wykorzystaniu bezstratnych metod szybkiego prototypowania, marka jest w stanie w krótkim czasie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty, przynosząc niespotykaną dotąd wartość swoim klientom.

 

Showroom technologiczny Technika

Technika 3d-printed by Sygnis” to stworzona przez nas przestrzeń łącząca w sobie miłość do Warszawy i nowych technologii. Można tu skosztować wyśmienitej kawy w niezwykłej industrialnej przestrzeni wypełnionej obiektami wykonanymi przez nasz zespół za pomocą technologii druku 3D. Możesz kupić wszystko co zostało przez nas zaprojektowane i zaprezentowane.
W showroomie technologicznym “Technika” czekają na Ciebie wydarzenia poświęcone najnowszym technologiom, podczas których będziesz mógł np. skorzystać z drukarki 3D, porozmawiać z cenionymi polskimi naukowcami, a także poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. 

MASZ MASĘ PYTAŃ?

NIE JESTEŚ PEWIEN CZEGO POTRZBUJESZ?

Pomożemy. Zadzwoń, przyjdź, zostaw nam swój numer.

Zapraszamy na kawę!

 

WARSZAWA

SHOWROOM

al. Solidarności 78

00-145 Warszawa

 

WARSZAWA

BIURO, SERWIS

ul. Żwirki i Wigury 101

02-089 Warszawa

 

22 668 47 57

kontakt@sygnis.pl

 

Formularz kontaktowy