Maszyny specjalistyczne

Apium P220 Series

Polimery specjalnego przeznaczenia oraz metale

Drukarki 3D Apium P220 to nowy poziom tradycyjnej technologii druku FFF. Specjalne cechy konstrukcji umożliwiają druk wysokiej jakości z dotąd nieosiągalnych dla tej technologii materiałów konstrukcyjnych. Apium P220 pozwala zapomnieć o znanych ograniczeniach projektowych i wytwórczych dla materiałów wysokotemperaturowych.


Wydajność i wysoka powtarzalność


Parametry druku opracowane indywidualnie dla każdego dedykowanego materiału umożliwiają powtarzalną produkcję elementów o wysokiej dokładności. Drukarki Apium przeznaczone są do pracy z wymagającymi pod kątem przetwarzania materiałami, dlatego stosowanie materiałów dedykowanych wraz z przygotowanymi dla nich parametrami pozwoli znacznie zredukować koszty wytwarzania.


Łatwość wdrażania


Drukarki 3D Apium P220 zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Sprzęt nie wymaga niczego poza dobrze wentylowanym pomieszczeniem.


Łatwość obsługi


Drukarki 3D Apium P220 obsługiwane są przy pomocy zintegrowanego oprogramowania Apium Control Software, które udostępnia użytkownikowi prosty interfejs z wieloma opcjami do obsługi maszyny i wykonywania standardowych czynności serwisowych. Dzięki temu użytkownik uniknie wielu błędów nowicjusza, posiadając wsparcie serwisowe oprogramowania na każdym kroku użytkowania.


Adaptacyjny System Grzewczy Apium


Inteligentny system regulacji temperatury komory w procesie druku to przedmiot trwającej procedury patentowej. Regulacja odbywa się na podstawie geometrii wytwarzanego modelu, System pozwala uzyskać najlepszą możliwą dystrybucję temperatury w drukowanym elemencie a dodatkowo skraca czas przygotowania maszyny do pracy, zwiększa adhezję warstw oraz eliminuje potrzebę dodatkowego wygrzewania materiałów półkrystalicznych.


Autorski Ekstruder Apium


Drukarki Apium wyposażone są w specjalnie zaprojektowany, udoskonalony ekstruder na bazie typowej konstrukcji bowden technologii FFF. To rozwiązanie pozwala na przetwarzanie polimerów o większej twardości oraz o większej zawartości domieszkowania (np. włóknem węglowym) niż jest to możliwe w standardowych ekstruderach technologii FFF. Dodatkowe korzyści to możliwość uzyskania większych prędkości druku oraz wyższych dokładności odwzorowania modelu.


Apium Control Software


Drukarki 3D Apium P220 obsługiwane są przy pomocy oprogramowania Apium Control Software (CS). Apium CS zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i łatwość procesu drukowania, a także oferuje innowacyjne funkcje bezpieczeństwa, obsługi i konserwacji urządzenia, zapewniające wsparcie użytkownika na najwyższym poziomie.

Jeśli jesteś zainteresowany maszyną Apium zapraszamy do kontaktu

Ewelina Zaremba

Chief Technology Officer

tel: +48 664 836 325

ewelina.zaremba@sygnis.pl

KUP W LEASINGU

Maszyna dostępna w leasingu. 

Już od 3420,70 PLN brutto miesięcznie (60 rat)!

Waxjet 400 – flashforge polska

Przemysłowa drukarka dla profesjonalistów

Drukarka WaxJet 400 jest dostosowana do technologii multiJet dla druku gładkich powierzchni, wysoce precyzyjnych wzorów z wykorzystaniem światłoutwardzalnej żywicy woskowej. Charakteryzuje się możliwością wydruku w dużym formacie. Modele można układać ściśle obok siebie lub jeden na drugim ze względu na wypłukiwany materiał podporowy. Duże pole robocze oraz niskie warstwy pozwalają na szybki i precyzyjny wydruk. Jest więc idealnym rozwiązaniem przy produkcji biżuterii, zegarów, instrumentów, ale wytwórstwo precyzyjne znajdzie zastosowanie także w odlewnictwie lotniczym.

 • Umożliwia precyzyjny druk z wosku w technologii MJP
 • Duża przestrzeń robocza i komponenty najwyższej jakości 
 • Intuicyjne sterowanie zaawansowanym procesem
 • Ciągłość produkcji zapewniają 4 wymienne kartridże z dedykowanym materiałem
 • Niezawodność i precyzja wydruków, która spełni oczekiwania seryjnej produkcji

Jeśli jesteś zainteresowany maszyną WaxJet 400 zapraszamy do kontaktu

Ewelina Zaremba

Chief Technology Officer

tel: +48 664 836 325

ewelina.zaremba@sygnis.pl

Femtika Laser NanoFactory

Femtika Logo

Urządzenie Femtika Nanofactory to hybrydowy system do mikro- i nanofabrykacji, który łączy techniki wytwarzania addytywnego i substraktywnego. Proces mikrofabrykacji w tym jednym urządzeniu obejmuje nie tylko fotopolimeryzację 2PP, ale wykorzystuje również proces ablacji laserowej oraz selektywne trawienie laserowe (SLE; Selective Laser Etching). Wytwarzanie mikro- i nanostruktur możliwe jest przy użyciu ogromnej gamy materiałów (polimery, szkła, metale, ceramika itp.)

 

Dedykowane oprogramowanie 3DPoli pozwala na pełną kontrolę powiązanych urządzeń (zarówno ręcznie, jak i ze skryptów zdefiniowanych przez użytkownika). System jest modułowy, można go modyfikować zgodnie z konkretnymi potrzebami i wymaganiami, np. dołączyć uchwyty światłowodów czy zintegrować z automatyczną linię produkcyjną.

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: 1 nm (XY), 2 nm (Z)
 • Długość fali: 1028 nm ± 5 nm i 514 nm ± 5 nm
 • Pulsacja: <290 fs – 10 ps
 • Energia impulsu: > 65 µJ
 • Maksymalna średnia moc: > 4 W.
 • Częstotliwość powtarzania: 60-1000 kHz
 • Chłodzenie powietrzem
Wydruk z maszyny firmy Femtika

Jeśli jesteś zainteresowany maszyną FEMTIKA zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Kaszyński

CEO Sygnis Bio Technologies

tel: +48 664 776 536

grzegorz.kaszynski@sygnis.pl

Falco firmy Imago Printer 

“Falco” to nowatorska propozycja modelu drukarki 2D do druku cyfrowego na różnego rodzaju powierzchniach płaskich.

Dostępna jest w trzech konfiguracjach: spożywczej, ekosolwent i DTG. Każda z nich przeznaczona jest do druku na innego rodzaju materiałach. Maszyna polskiej produkcji.

Imago Printer Logo
Druk ekosolwent

Spożywcza

Ta konfiguracja pozwala na druk fotograficznej jakości na praktycznie każdym produkcie spożywczym. Nadruk na torcie, herbatniku czy waflu będzie wyróżniać się głębią koloru i odwzorowaniem najmniejszych szczegółów.

Ekosolwent

Konfiguracja Ekosolwent umożliwia druk na niebywale szerokiej puli materiałów. Blacha, drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, a nawet beton – to tylko kilka powierzchni, które można wykorzystać.

Płytki ceramiczne ekosolwent

DTG

Konfiguracja DTG to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują kompleksowych rozwiązań dla swojego biznesu. Dedykowany pakiet technologiczny, wydajność i jakość pracy, a przy tym przystępna cena. 

Falco firmy Imago Printer konfiguracja DTG

Falco, nowoczesna maszyna typu flatbed, pozwala na druk bezpośredni fotograficznej jakości na praktycznie każdym materiale. To innowacyjne rozwiązanie opracowane przez polskich inżynierów sprawdzi się idealnie do małych formatów, druku specjalistycznego i nisz produktowych.

SPRAWDŹ, JAK FALCO MOŻE ZREWOLUCJONIZOWAĆ TWÓJ BIZNES.

Drukarkę Falco możesz zobaczyć na żywo i wypróbować jej możliwości w naszym showroomie technologicznym “Technika by Sygnis”.

Jeśli jesteś zainteresowany maszyną IMAGO zapraszamy do kontaktu

Piotr Piskorski

Project Manager

tel: +48 508 493 623

piotr.piskorski@sygnis.pl

MASZ MASĘ PYTAŃ?

NIE JESTEŚ PEWIEN CZEGO POTRZEBUJESZ?

Pomożemy. Zadzwoń, przyjdź, zostaw nam swój numer.

Zapraszamy na kawę!

 

WARSZAWA

SHOWROOM

 

al. Solidarności 78

00-145 Warszawa

 

WARSZAWA

BIURO, SERWIS

 

ul. Żwirki i Wigury 101

02-089 Warszawa

 

22 668 47 57

kontakt@sygnis.pl

 

 

Formularz kontaktowy