Hardware’owi innowatorzy

Sygnis New Technologies to hardware house. Tworzymy nowe rozwiązania przemysłowe, szyjemy maszyny na miarę. Nasze autorskie projekty m.in. współrozwiązują globalne problemy magazynowania energii. Agregujemy różnorodne technologie addytywne, dzięki czemu jesteśmy skuteczni w zaspokajaniu współczesnych potrzeb przemysłu i nauki. Dostarczamy maszyny, wiedzę oraz usługi szybkiego prototypowania.

Współpracujemy z największymi ośrodkami naukowymi w Polsce i Europie. Naszymi partnerami są firmy przemysłowe działające w wielu branżach, od produkcji, przez edukację, aż po inne zespoły B+R. Razem z nimi realizujemy projekty, które realnie zmieniają świat.

Budowa maszyn, projektowanie, modelowanie 3D, szkolenia,
dostarczanie usług i sprzętów, szybkie prototypowanie

Zgrany i doświadczony zespół technologów Sygnis New Technologies realizuje projekty, mające na celu budowę maszyn osiągających dotychczas nierealne możliwości wytwórcze i analityczne.

Bijącym sercem Sygnis New Technologies jest rozległe centrum maszynowe, w którym znajdują się farmy drukarek 3D, komplementarne maszyny do wytwarzania i obróbki przedmiotów, przestrzenie postprocessingowe, laboratorium prototypowania i pokoje badawcze. To właśnie tam rozkwita nowa myśl technologiczna, powstają projekty dla Klientów, a także dokonywane są serwisy i naprawy.

Pracujemy w następujących obszarach

Szybkie Prototypowanie

Wdrożenia Przemysłu 4.0

Budowa maszyn specjalistycznych

Przemysłowe zastosowania druku 3D

Projekty
badawczo-rozwojowe

Consulting technologiczny

Sygnis New Technologies jest dystrybutorem m.in.: