Model Precision jest liderem w branży pod względem jakości wytłaczania materiałów konsumenckich, takich jak PLA, ABS, PET, TPU czy TPE. Wytłaczarka do filamentu 3devo Precision 450 posiada ustawienia wstępne dla materiału profesjonalnego typu PEEK. Umożliwia produkcję materiałów jednorodnych na małą skalę użytkową.

Wytłaczarka do filamentu 3devo pracuje (zależnie od wybranego modelu) w temperaturze do 350°C lub 450°C, dając swobodę eksperymentowania zarówno z wysoko, jak i niskotemperaturowymi materiałami. Wyposażony w precyzyjną śrubę 3devo zapewnia wysokie prędkości wytłaczania i stały przepływ filamentu, a co za tym idzie, wyjątkowo dokładną średnicę filamentu.

Zawiera prosty interfejs i ustawienia wstępne, aby był dostępny dla wszystkich użytkowników, bez względu na stopień zaawansowania. Wyposażony jest w cztery, niezależnie sterowane strefy grzewcze oraz automatyczne szpulowanie. Bieżące informacje o procesie zapewnia analiza danych wytłaczania w czasie rzeczywistym. 3Devo Precision zbudowany jest z mocnych i trwałych komponentów, co zapewnia mu długą i produktywną żywotność.

3devo Precision
Mateusz Lenart
Sales specialist
3devo Precision
Mateusz Lenart
Sales specialist