FlashForge Foto 13.3

Drukarka Sygnis Flashforge Foto 13.3 LCD pozwala na osiągnięcie rozmiaru wydruku większego o 4x niż w przypadku innych drukarek LCD.

Najwyższa wydajność drukowania
Oś Z jest obsługiwana przez podwójną liniową śrubę kulową, która znacznie poprawia stabilność podczas ruchu i zmniejsza ryzyko przesunięcia warstwy.

Szybkość drukowania
Dzięki monochromatycznemu ekranowi 4K, czas naświetlania jest skrócony do 1/3 w porównaniu z innymi drukarkami LCD. Wielkoformatowa drukarka LCD oferuje projektantom przemysłowym i producentom nowe możliwości, a także poprawia wydajność produkcji usługodawców i linii produkcyjnych. Po pierwsze, w porównaniu z podobnymi drukarkami z technologią formowania ekspozycji powierzchniowej, wydajność modeli jest podwojona; po drugie, w porównaniu z innymi drukarkami SLA o podobnej wielkości, czas drukowania jest skrócony do 1/3!

Łatwa konserwacja
Ekran projekcyjny został zaprojektowany wraz z modułem szybkiego demontażu. Aby umieścić ekran, wystarczy tylko kilka kroków, aby zainstalować śruby i podłączyć kable, co jest łatwe i wygodne. W porównaniu z demontażem i montażem warstwa po warstwie innych popularnych urządzeń, czas pracy skraca się o 2/3, a użytkownicy napotkają mniej trudności i ryzyka przy wymianie ekranu. Dzięki specjalnie przygotowanemu ekranowi przemysłowemu, który jest odporny na zarysowania i uderzenia, oraz wyposażeniu go w wydajny system chłodzenia opracowany przez Flashforge, prawdopodobieństwo ciężkiego uszkodzenia jest zmniejszone o około 80%, a jego żywotność wzrasta o 20%.

Lepsze wrażenia z drukowania
Żywice, z którymi współpracuje drukarka to żywica podstawowa, żywica wzmacniana i żywica zmywalna wodą. Cechują się one mniej intensywnym zapachem i większą łatwością w użyciu. Żywica podstawowa ma szczegółową wydajność, niski skurcz i jest łatwa do barwienia. Żywica wzmacniana ma imponującą teksturę i może być wykorzystywana w partiach. Natomiast żywica zmywalna wodą ma wysoką wytrzymałość i odporność na ciepło. Drukarka 3D Sygnis FlashForge Foto 13.3  może być szeroko wykorzystywana w projektowaniu prototypów, edukacji i wytwórstwie.

Bartłomiej Jarkiewicz
Senior Sales Engineer
Bartłomiej Jarkiewicz
Senior Sales Engineer