Sygnis F-NIS 23151 

Autorska drukarka 3D firmy Sygnis do bezpośredniego nakładania tuszu – F-NIS 23151 – to urządzenie dla wszystkich prowadzących badania nad materiałami oraz pracujących z elastyczną elektroniką i robotyką. 

Precyzyjny system ekstruzji pneumatycznej i intuicyjny design sprawiają, że F-NIS 23151 jest idealnym rozwiązaniem dla badaczy i naukowców. Pozwala im na pracę na własnych warunkach m.in. z pastami, żelami i żywicami. Drukarka 3D DIW (Direct Ink Writting) firmy Sygnis to proste i niezawodne narzędzie, pomocne w początkowych etapach proof-of-concept lub jako uniwersalna baza do prototypowania własnych materiałów do druku 3D. 

F-NIS 23151 znajdzie swoje zastosowanie w laboratoriach chemicznych i materiałowych, wśród grup badawczych pracujących nad nowymi materiałami, elastycznymi robotami, elastyczną elektroniką, izolatorami ceramicznymi, materiałami utwardzanymi promieniami UV, silikonami, pastami przewodzącymi oraz w badaniach nad nowymi rodzajami baterii. 

Jako uniwersalna drukarka 3D z bezpośrednim nakładaniem tuszu, F-NIS 23151 doskonale odpowiada potrzebom uczelni, laboratoriów i grup badawczych z różnych dziedzin nauki. 

Grzegorz Kaszyński
Vice President
Grzegorz Kaszyński
Vice President