Przed wytworzeniem jakiegokolwiek detalu w druku 3D lub innej technologii, musi powstać projekt. Firma Sygnis New Technologies sp. z o.o. posiada bogate doświadczenie w projektowaniu 3D ze szczególnym uwzględnieniem branż motoryzacyjnej, medycznej, przemysłowej, elektronicznej i mechatronicznej, zabawkowej, medialno-eventowej, innowacyjnych technologii.

Na każdym etapie projektowania najistotniejszy jest wkład do projektu ze strony klienta. Wiele uwag i udoskonaleń powstaje po wytworzeniu prototypu i jego przetestowaniu w docelowym środowisku. Druk 3D jest obecnie wiodącą technologią wykorzystywaną w prototypowaniu produktów i rozwiązań przed skierowaniem ich do ostatecznej realizacji. Druk 3D stanowi wyjątkowo atrakcyjną alternatywę, oferującą zupełnie nowe możliwości pracy koncepcyjnej i udoskonalania produktu.

00:00
--
/
--

Na początku 2014 roku uruchomiliśmy dział projektowo-prototypowy, który z powodzeniem realizuje kolejne zlecenia od klientów z różnorodnych branż. Nasi projektanci i konstruktorzy pomogą Państwu w nadaniu atrakcyjnej i funkcjonalnej formy dla Waszych pomysłów, realizując prototypy uwzględniające kolejne serie poprawek aż do osiągnięcia satysfakcjonującego produktu końcowego. Z chęcią nawiążemy również współpracę z Państwa działem projektowym, zapewniając nasze zaplecze drukarek oraz bogate doświadczenie.

Zajmowaliśmy się już prototypowaniem m.in. pudełek do produktu drogeryjnego, urządzeń przeznaczonych do kuchni molekularnej lub do wspomagania interfejsu mózg-komputer. Zrealizowaliśmy w pełni funkcjonalne wydruki okularów optycznych, gotowych do zamontowania szkieł, różnego rodzaju obudów czy elementów linii produkcyjnych. W wielu przypadkach przeprowadzaliśmy projekt przez wszystkie etapy jego realizacji – od pomysłu klienta aż po doradztwo końcowe i realizację produkcji.

Menu