Suszarki próżniowe BINDER

Suszarki próżniowe firmy BINDER umożliwiają efektywne i delikatne suszenie bez narażania suszonych materiałów. Wyposażone w sprawdzone rozwiązania techniczne urządzenia doskonale wychodzą naprzeciw wysokim wymaganiom stawianym przez laboratoria przemysłowe i naukowe.

Zależnie od indywidualnie wybranego zastosowania możliwe jest suszenie próbek, wzorców i tym podobnych, zawierających rozpuszczalniki palne i niepalne. Do tego celu przewidziana jest jedyna w swoim rodzaju koncepcja bezpieczeństwa, która ustanawia nowe standardy pod względem jakości i bezpieczeństwa, zachowując przy tym wydajność na wysokim poziomie.

Seria VD – Suszarki próżniowe dla rozpuszczalników niepalnych

Suszarki serii VD zapewniają delikatne suszenie i imponują precyzyjnym utrzymywaniem temperatury. Opatentowane przez firmę BINDER półki rozporowe zapewniają przy tym optymalne przewodzenie ciepła. Półki można dowolnie pozycjonować, a wnętrze jest łatwe do utrzymania w czystości.

Seria VDL – Suszarki próżniowe dla rozpuszczalników palnych

Bezpieczna suszarka próżniowa BINDER serii VDL gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas suszenia rozpuszczalników organicznych. Urządzenie zabezpieczone przeciwwybuchowo, klasyfikacja na podstawie dyrektywy ATEX 2014/34/EU: EX II 2/3/- G IIB T3 Gb/Gc/- X.

Zalety:

  • Szybkie, delikatne suszenie
  • Bezpieczna praca dzięki koncepcji bezpieczeństwa zgodnej z dyrektywą ATEX
  • Kontroler z wyświetlaczem cyfrowym ciśnienia i temperatury
  • Automatyczna detekcja całkowitego wysuszenia
  • Maksymalne bezpieczeństwo procesu

Model VDL 23
Zespół Sygnis SA
placeholder.png
Zespół Sygnis SA