Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Jesteśmy firmą badawczo-rozwojową, która potrafi na siebie zarobić. Dzięki umiejętnemu połączeniu rozbudowanego działu handlowego i wykwalifikowanego zespołu badawczego jesteśmy w stanie dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z całego świata i wytwarzać zupełnie nowe, przełomowe metody wytwórcze. Rośniemy w siłę z roku na rok.

Chcemy naszymi wynalazkami skutecznie zmieniać rzeczywistość.

Rozwiązujemy problemy w czterech głównych obszarach działalności:

sygnis-ofirmie-energetyka

Energetyka

Pracujemy nad nowymi metodami magazynowania energii, które są koniecznością w dobie globalnego kryzysu klimatycznego, wymagającego wzrostu odsetka użycia OZE.
sygnis-ofirmie-biokonwergencjapng

Biokonwergencja

Chcemy, aby nigdy nie zabrakło narządów do przeszczepów oraz by żadne zwierzęta nie musiały ginąć w imię nauki. Biodrukujmy narządy do przeszczepów oraz twórzmy bioniczne modele do testowania leków.
sygnis-ofirmie-nanotechnologia

Nanotechnologia

Koncentrujemy się na działaniach prowadzących do zwiększenia obecności nanotechnologicznych osiągnięć techniki w codzienności nas wszystkich.
sygnis-ofirmie-newtech

Nowe technologie przyrostowe

Tworzymy przełomowe rozwiązania, wynoszące druk 3D na zupełnie nowy poziom rozwoju technologicznego. Nakładamy kolejne warstwy umożliwiające osiągnięcia naukowe o skali globalnej.

Jesteśmy częścią:

My, ludzie tworzący Sygnis, jesteśmy fizykami, mechatronikami, chemikami, biotechnologami, inżynierami, drukarzami 3D, projektantami, socjologami, artystami, tokarzami, elektronikami. Interdyscyplinarność i nadpobudliwość intelektualna prowadzi nas w kierunku nowych dziedzin wiedzy i techniki, które staramy się odkrywać każdego dnia.
Fot. M. Starowieyska

Dowiedz się więcej o nas lub znajdź miejsce dla siebie!