Sygnis Spółka Akcyjna prowadzi działalność w trzech głównych obszarach

Badania i rozwój nowych technologii

Dział R&D to największy dział Sygnis SA, składający się z 25 specjalistów różnych dziedzin: elektroników, odlewników, materiałoznawców, konstruktorów, chemików oraz fizyków. Główną funkcją działu R&D jest prototypowanie nowych rozwiązań w zakresie technologii addytywnych.

Badania i rozwój to kluczowy element w strategii rozwoju firmy. Poprzez swoje zaangażowanie w innowacyjne projekty i wykorzystanie najnowszych technologii, dział ten przyczynia się do budowania przewagi konkurencyjnej firmy Sygnis SA na rynku polskim i europejskim.

Flagowymi projektami działu R&D Sygnis SA są Syglass i Depo.

Produkcja i dystrybucja maszyn

Nasze know-how przekuwamy w produkty, dzięki czemu skutecznie komercjalizujemy innowacje. Prowadzimy sprzedaż naszych rozwiązań na każdym kontynencie. Ponadto, w regionie CEE dystrybuujemy sprawdzony hardware od partnerów biznesowych, dzięki czemu dostarczamy bogate portfolio maszyn, urządzeń i aparatury naukowej.

U nas swobodnie obejrzysz przekrój możliwości technologii addytywnych i znajdziesz coś dla siebie. Prowadzimy sklep internetowy, uczestniczymy w zamówieniach publicznych, a o wybranych współpracach opowiadamy w formie case study na naszym blogu.

Kompleksowe usługi projektowania i wytwórstwa

Połączone siły działów Produkcji i Designu od lat podejmują wszelkiego rodzaju wyzwania projektowe i wytwórcze, dostarczając najwyższej jakości usługi. Potężne i różnorodne zaplecze maszyn naszego parku produkcyjnego pozwala nam na jednoczesną pracę nad wieloma projektami dla takich klientów, jak m.in.: Polskie Siły Zbrojne, Uniwersytet Warszawski, Ikea, Displate, Bacardi czy Johnson Electric.

Mamy na koncie setki realizacji, zarówno obiektów jednostkowych na specjalne zamówienie, jak i produkowanych seryjnie w technologiach takich, jak formowanie wtryskowe, odlewanie próżniowe, obróbka CNC, druk 3D FDM, SLS, SLA, DLP, DMLS czy biodruk 3D. Dowiedz się w jaki sposób możemy zrealizować Twój projekt!

Jesteśmy częścią:

Dowiedz się więcej o nas lub znajdź miejsce dla siebie!