NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz dostępny u dołu strony lub bezpośrednio z naszym zespołem:

Aneta Arwaj

chief marketing officer
tel: +48 695 558 889

aneta.arwaj@sygnis.pl

Joanna Kozos

graphic designer
tel: 22 668 47 57

joanna.kozos@sygnis.pl

Marek Kamiński

head of social media
tel: 22 668 47 57

marek.kaminski@sygnis.pl

Ewelina Zaremba

project manager
tel: +48 664 836 325

ewelina.zaremba@sygnis.pl

Łukasz Mikulski

technolog projektant
tel: 502 722 884

lukasz.mikulski@sygnis.pl

Piotr Piskorski

starszy specjalista ds. druku 3D
tel: 22 668 47 57

piotr.piskorski@sygnis.pl

Piotr Kultys

młodszy technik druku 3D
tel: 22 668 47 57

piotr.kultys@sygnis.pl

Olga Czerwińska

chief R&D officer

Aleksandra Grabek

office manager
tel: 22 668 47 57

aleksandra.grabek@sygnis.pl

Maciej Głowacki

designer i główny projektant
tel: 22 668 47 57

maciej.glowacki@sygnis.pl
ZESPÓŁ BADAWCZO-ROZWOJOWY SYGNIS ds. opracowania innowacji technologicznej: termicznego druku 3D ze szkła niskotemperaturowego SYGLASS (zespół laboratoryjny)
dr hab. Ryszard Buczyński – kierownik prac R&D
dr Ryszard Stępień – technolog szkła
Ireneusz Kujawa – technolog szkła
Dariusz Pysz – technolog wytwarzania struktur światłowodowych
Aneta Arwaj-Sidorowicz – broker technologii

BIURO, SHOWROOM, SERWIS
kontakt@sygnis.pl
tel. 22 668 47 57

ul. Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa

Godziny otwarcia: pn-pt 9:00-17:30
Jesteśmy elastyczni – spotkamy się z Tobą również w innych godzinach i dowolnym miejscu w Warszawie.

Sygnis New Technologies sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa
NIP: 5272752308 | REGON: 363093300 | KRS: 0000596825

Numer rachunku bankowego:
68 1050 1012 1000 0090 3077 1548 (ING Bank Śląski S.A.)


Menu