Ogłoszenia

6 grudnia 2022 r.

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 2 stycznia 2023 r.

Zarząd Sygnis Spółka Akcyjna zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie na dzień 2 stycznia 2023 r. na godz. 14.00.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie odbędzie się w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 78 (00-844 Warszawa), w budynku Prime Corporate Center.

Kalendarium

25.10.2022

Przyłączenie do konsorcjum realizującego projekt MATURO 3D

20.09.2022

Podpisanie listu intencyjnego z BGK dotyczącego współpracy w zakresie upowszechniania idei 3W

30.08.2022

Sprzedaż brandu MODE_360 by Sygnis

29.07.2022

Przejęcie Zmorph S.A.

29.11.2021

Połączenie spółek i powstanie Sygnis S.A.

14.10.2021

Podpisanie umowy o współpracy z firmą Moje Bambino sp. z o.o.

31.08.2021

Podpisanie Planu Połączenia firm MODE S.A. z Sygnis New Technologies sp. z o.o.

24.08.2021

Powstanie marki Sygnis Nano Technologies

08.06.2021

Nowe biuro Sygnis w Prime Corporate Center na Grzybowskiej 78

25.05.2021

Sygnis Bio Technologies oficjalnym dystrybutorem rozwiązań firmy LS Instruments

Notowania

Sygnis SA

Władze Spółki

Zarząd

Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją Ekonofizyka. Od ponad dziewięciu lat działa w branży druku 3D i prowadzi jedną z najdłużej działających w tym obszarze polskich firm – Sygnis SA. Od 2017 roku jest jej wyłącznym właścicielem i prezesem.

Ekspert druku 3D z wieloletnim doświadczeniem. Jest jednym z założycieli Izby Gospodarczej Przemysłu 4.0 i współtwórcą Kodeksu Etyki Polskiej Branży Druku 3D. Działa również jako ekspert – pracodawca Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Doświadczony mówca i wykwalifikowany szkoleniowiec. Występował m.in. na: „Regiosummit” – Szczycie Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej 2019 organizowanym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Międzynarodowym Sympozjum Własności Intelektualnej w Przemyśle i Biznesie (edycja XIII) organizowanym przez Urząd Patentowy RP, a także II Kongresie Szefa Utrzymania Ruchu i innoSHARE 2018.

Sygnis pod jego egidą otrzymało m.in. Nagrodę specjalną Book of Lists 2019/2020 „Pioneer in New Technologies”, EuroSymbol Innowacji 2019, nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019, nominację do Architektów Innowacji Pulsu Biznesu w 2018 roku, a także bardzo dobrą ocenę w Innovation Health Check przeprowadzonym przez Enterprise Europe Network.

Andrzej Burgs nadzoruje i koordynuje prace badawczo-rozwojowe. Ściśle współpracuje z naukowcami i popularyzatorami nauki, promując pronaukowe postawy i wdrażając innowacyjne rozwiązania do instytutów badawczych i placówek oświatowych.

Doktor fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, która obroniła pracę doktorską z dziedziny theoretical particle physics and cosmology. Ma doświadczenie w prowadzieniu badań naukowych, kształceniu studentów oraz organizacji konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Jest autorką artykułów naukowych opublikowanych w międzynarodowych czasopismach oraz doświadczoną mówczynią, mającą na swoim koncie dziesiątki wystąpień konferencyjnych.

Od 2018 r. jako Chief Scientific Officer w Sygnis zarządza projektami badawczo-rozwojowymi oraz pracuje nad ich komercjalizacją. Dr Olga Czerwińska jest ekspertką w zakresie zarządzania dotacjami i pozyskiwania funduszy unijnych. Jest odpowiedzialna za pozyskanie funduszy na dwa autorskie projekty Sygnis: SYGBIO i SYGPAST.

Olga jest jedną ze współzałożycielek warszawskiego oddziału Women in 3D Printing – organizacji promującej, wspierającej i inspirującej kobiety pracujące w sektorze wytwarzania przyrostowego. Od 2022 roku jest także mentorką w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Ekspertka ds. finansów z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Od ponad dziesięciu lat zdobywa doświadczenie na stanowiskach w działach controllingu i audytu finansowego.

Umiejętności nabyte sięgają korporacyjnych struktur firmy Colgate – Palmolive, gdzie międzynarodowe środowisko otworzyło jej drzwi do dalszego rozwoju i przyniosło wiele pomysłów na siebie. Praca w dziale zobowiązań w księgowości rozwinęła skrupulatność i dbałość o detale, nauczyła uważności w czytaniu najistotniejszych informacji finansowych.

Kolejnym dużym krokiem w karierze było przejście do duńskiej spółki Concare IT outsource’ującej usługi informatyczne, będącej także dostawcą usług i rozwiązań CRM. Ogromnym wyzwaniem była praca w zespole wdrożeniowym przenoszącym dział finansowy z centrali w Danii do Polski. Proces zakończony sukcesem trzeba było przekuć w kolejne działania związane z pracą w agencji reklamowej Good Looking Studio. Wiele lat pracy i kreowania działu finansowo – kadrowego od podstaw dało efekty stabilnego rozwoju firmy, jak i spokoju w działaniu i możliwości podejmowania decyzji strategicznych i inwestycyjnych.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło na zwrot w karierze i skupienie się na dalszych działaniach razem z Sygnis SA.

Joanna Danaj kontroluje i optymalizuje koszty, zajmuje się rzetelną oceną projektów inwestycyjnych czy przeprowadzeniem analiz ekonomicznych i finansowych na najwyższym poziomie. Zdobytedoświadczenie oraz charakterystyczne cechy personalne i odporność na stres pozwalają jej opanować każdą z kryzysowych sytuacji.

Rada Nadzorcza

Anastazja Burgs
przewodniczący
Aleksandra Anklewicz
Karolina Opielewicz
Maciej Sadowski
Łukasz Kaleta
Jan Goliński
Grzegorz Brona

Akcjonariat

Akcjonariusz
% kapitału zakładowego
Andrzej Burgs
44,26 %
Grzegorz Kaszyński
12,33 %
Warsaw Equity Management S.A.
9,20 %
Anastazja Burgs
5,56 %
Pozostali
28,65 %

Spółka na forach inwestorskich

Informacje o spółce

SYGNIS S.A. 
Al. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
kontakt@sygnis.pl
+48 22 668 47 57

Dane rejestrowe:
NIP: 9571029651
REGON: 220906517
KRS: 0000393095