Odpowiadamy na potrzeby naukowców

Jesteśmy jednymi z niewielu spółek w Europie Środkowo-Wschodniej, które dystrybuują tak bogaty przekrój maszyn i oprogramowania dedykowanego dla grup badawczych, instytutów naukowych i laboratoriów. W zespole Sygnis SA zrzeszamy licznych specjalistów różnych, ściśle zdefiniowanych dziedzin techniki i nauki. Solidne zaplecze hardware i doświadczona kadra pozwalają nam dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania badawcze, zapewniając odpowiednie przeszkolenie, opiekę i serwis.

Dział odpowiedzialny za sprzedaż aparatury naukowej oferuje maszyny wpisujące się w takie obszary eksploracji naukowej, jak biodruk 3D, nauki omiczne, inżynieria tkankowa, mikroskopia superrozdzielcza i holotomograficzna, fotopolimeryzacja dwufotonowa, systemy ultrawysokiej próżni i wiele innych!

Ku lepszej przyszłości

Przyświecającą nam ideą jest wspieranie instytutów naukowych, grup badawczych i naukowców w zarówno w Polsce, jak i w całym regionie CEE, by mogli jeszcze szybciej osiągać rezultaty przeprowadzanych prac badawczych. W końcu beneficjentami ich dokonań jest cała ludzkość!

Sprowadzamy najlepsze i najbardziej obiecujące nowoczesne technologie i instalujemy je w placówkach badawczych, na uniwersytetach i w laboratoriach. Dzięki dostarczanemu przez nas sprzętowi, liczne grupy badawcze mogą tworzyć podwaliny nowych, fenomenalnych odkryć, które niejednokrotnie wspieramy w późniejszej komercjalizacji, aby stały się dostępne dla wszystkich.

Pracujemy w następujących obszarach

Biodruk 3D

Mikroskopia

Inżynieria komórkowa

Systemy ultrawysokiej próżni

Analiza powierzchni

Aktywacja plazmą

Sygnis SA jest dystrybutorem m.in.: