Suszarki BINDER

Suszarki BINDER z konwekcją naturalną lub wymuszoną są synonimem wysokiej jakości i niezawodności. Dzięki licznym innowacjom te uniwersalne suszarki spełniają jeszcze lepiej wszystkie wymagania dotyczące suszenia i przechowania próbek w podwyższonej temperaturze. Urządzenia wyróżniają się najlepszą na rynku energooszczędnością i komfortem obsługi, a także dokładnością temperatury, osiąganą dzięki technologii APT.line™.

Seria E – Suszarki i komory temperaturowe ze sterowaniem analogowym

Wraz z suszarką BINDER serii E otrzymuje się niezawodne i wydajne urządzenie z porządnym wyposażeniem w bardzo atrakcyjnej cenie. Może być ona z powodzeniem stosowana w badaniach naukowych, a także w medycynie i weterynarii.

Seria ED – Suszarki i komory temperaturowe z konwekcją naturalną

Atutem suszarki BINDER serii ED są rutynowe zadania zawiązane z suszeniem i sterylizacją w temperaturze do 300 °C. Dzięki zastosowaniu naturalnej konwekcji przebieg wszystkich procesów termicznych w przypadku tej suszarki charakteryzuje się najwyższą efektywnością. Urządzenia serii ED umożliwiają dzięki temu szybkie i równomierne suszenie.

Seria FD – Suszarki i komory temperaturowe z konwekcją wymuszoną

Suszarka BINDER serii FD znajduje zastosowanie właśnie wtedy, gdy wymagane są szczególnie szybkie postępy suszenia i sterylizacji. Dzięki jednorodnemu rozkładowi temperatur, szybkiej dynamice i wydajnemu wentylatorowi suszarka ta pomaga zaoszczędzić cenny czas.

Seria FED – Suszarki i komory temperaturowe z konwekcją wymuszoną i rozszerzonymi funkcjami czasowymi

Seria FED oferuje niemal nieograniczone możliwości pod względem wydajności i jest przy tym szczególnie łatwa w adaptacji. Dzięki rozszerzonym funkcjom czasowym i regulowanemu wentylatorowi można idealnie sterować temperaturą i warunkami konwekcji.

Seria FP – Suszarki i komory temperaturowe z konwekcją wymuszoną i możliwością programowania

Komora do badań materiałowych BINDER serii FP niezawodnie dba o krótkie czasy suszenia i szczególnie szybkie nagrzewanie – nawet przy pełnym załadunku.

Seria M – Suszarki i komory temperaturowe z konwekcją wymuszoną i zaawansowanymi możliwościami programowania

Przy maksymalnej temperaturze 300 °C i wszechstronnych możliwościach programowania, komory serii M nadają się idealnie do badań materiałowych, podobnie jak do testów starzenia. Wysoka przepustowość powietrza, zapewniana jest przez wydajny wentylator i umożliwia szybkie ogrzewanie.

Suszarka M 240
Stanisław Gołębiewski
Application Engineer
Stanisław Gołębiewski
Application Engineer