Oprogramowanie INSPECTIS – potężne, ale łatwe w użyciu oprogramowanie użytkowe do podglądu na żywo, przechwytywania obrazów i metrologii, specjalnie zaprojektowane dla całej linii mikroskopów cyfrowych Inspectis HD, Full HD, 4K i USB 3.0.

Oprogramowanie INSPECTIS zapewnia nowoczesne narzędzia do kalibracji powiększenia urządzenia, nakładania i porównywania obrazów na żywo, ustawiania ostrości, tworzenia notatek i raportowania. Dzięki wydajnemu silnikowi przetwarzania wideo, przyjaznemu interfejsowi i usprawnionej organizacji pracy, oprogramowanie INSPECTIS skraca czas poświęcony na rejestrację, analizę, pomiary i dokumentację obiektów badań.

INSPECTIS© BASICS:

Bardzo uproszczone oprogramowanie do przeglądania i przechwytywania obrazu oraz pomiaru odległości. Oprogramowanie udostępnia użytkownikowi narzędzia, takie jak zoom cyfrowy, siatki pomiarowe, kursor nitkowy, możliwość opisywania obrazów i poprawa kontrastu.

INSPECTIS© Pro:

Dostępna jest szeroka gama narzędzi pomiarowych wraz z funkcjami nakładania i porównywania, cyfrową siatką i opcjonalnym wykrywaniem krawędzi, edycją DXF i wyświetlaniem obrazu na żywo. Łatwe w użyciu, ale potężne oprogramowanie dla użytkowników, dla których metrologia, przechwytywanie obrazu, kontrola optyczna, kwalifikacja i raportowanie są podstawowymi wymaganiami.

INSPECTIS© ProX:

Zaawansowane oprogramowanie metrologiczne, analityczne i użytkowe z komunikacją w czasie rzeczywistym z aparatami cyfrowymi.

Oprócz funkcji przewidzianych dla potrzeb metrologii, analizy i dokumentacji, ProX zapewnia zaawansowane narzędzia do bezpośredniej kontroli kamery i obiektywu, automatycznej kalibracji, automatycznej kompensacji zniekształceń, automatycznego ustawiania ostrości i ustawień pamięci.

INSPECTIS © OAI:

Oparte na oprogramowaniu INSPECTIS© systemy OAI zapewniają tę samą bezkompromisową wydajność i rozszerzone pole widzenia dla szybkiej i niezawodnej inspekcji wspomaganej nakładkami. Zapewnia potężne narzędzia pomagające inżynierom w efektywnym wykonywaniu inspekcji optycznych, umożliwia m.in. skalibrowane pomiary odległości, cyfrowe przechwytywanie obrazu, adnotacje i oznaczenia na przechwyconych zdjęciach, które można udostępniać i badać w dowolnym miejscu.

Zaawansowane funkcje:

  • Focus stacking
  • Porównywanie obrazów
  • Nakładanie obrazów
  • Edytor DXF

Interfejs prosty w użyciu, oparty na ikonach

Specyfikacja techniczna:

System operacyjnyWindows 7/8.1/10
Pamięć8 GB pamięci RAM, zalecane 16 GB
HDD200 GB wolnej przestrzeni
MonitorFull HD. Zalecane 4K, 3840 x 2160 pikseli
Złącza1x port USB 2.0
1x port USB 3.0
1x PCIe Gen2 x4
Zalecane zestawy komputeroweStacjonarny: HP ProDesk, Intel Core i7, 16 GB, karta graficzna 4K
Laptop: HP ProBook, Intel Core i7, 15,6”, 16 GB, monitor Full HD
Stanisław Gołębiewski
Application Engineer
Stanisław Gołębiewski
Application Engineer