Komercjalizujemy innowacje

Jesteśmy firmą, która łączy światy biznesu i nauki. Dlatego wyniki naszych prac badawczych przekuwamy w funkcjonalne i dostępne produkty. W nasze maszyny wyposażone są fabryki, uczelnie i jednostki badawcze na całym świecie. Naszym głównym celem jest dostarczenie narzędzi, które pomagają naukowcom i inżynierom dopracowywać istniejące i opracowywać całkowicie nowe rozwiązania technologiczne dla dobra całych społeczeństw.

Polska myśl technologiczna

Jesteśmy dumni z tego, że kontynuujemy długą tradycję polskiej myśli technicznej, szanowanej i rozpoznawanej globalnie. Wszystkie nasze maszyny projektujemy, produkujemy i testujemy w Polsce, eksportując w pełni autorskie rozwiązania. Dbamy o aktualizację software’u naszych urządzeń i regularne testowanie nowych, komplementarnych rozwiązań, które są w stanie jeszcze bardziej uatrakcyjnić oferowany przez nas hardware.

Maszyny Sygnis SA:

F-NIS

F-NIS to prosta i intuicyjna drukarka 3D pracująca w technologii Direct Ink Writing (DIW). Pozwala na druk 3D z dowolnego jednoskładnikowego materiału półpłynnego, jak np. żywica, silikon, żele czy pasty ceramiczne. Rewolucyjne narzędzie dla laboratoriów materiałowych i chemicznych, uczelni, grup badawczych i wszystkich specjalistów, opracowujących nowe materiały.

FAB

Renomowany multitool marki Zmorph SA. Kompaktowa maszyna łącząca w sobie możliwości drukarki 3D, profesjonalnego CNC i urządzenia do grawerowania laserem. Multitool jest maszyną otwartą materiałowo, umożliwiającą pracę z bardzo różnorodnymi materiałami. Do jej obsługi przygotowaliśmy autorskie, łatwe w obsłudze oprogramowanie – Voxelizer.

Sygpast

Hybrydowa drukarka 3D do materiałów płynnych

Available from Q3 2024