Każde nasze działanie definiuje pełen profesjonalizm. W naszym zespole jego gwarantem jest olbrzymi zasób wiedzy związanej ze wszystkimi aspektami świata druku 3D – wiedzy nieustannie uzupełnianej wraz z dynamicznym rozwojem branży.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia i warsztaty mające na celu kształcenie pod kątem projektowania i druku 3D. Jesteśmy elastyczni – dopasujemy program kursu do Państwa potrzeb, kładąc nacisk na najistotniejsze zagadnienia.
Nasza oferta edukacyjna spełni oczekiwania zarówno amatorów jak i doświadczonych makerów, pasjonatów nowinek technologicznych, inżynierów, grafików, studentów architektury lub kierunków artystycznych czy też pracodawców i pracowników, których firmy stawiają pierwsze kroki w świecie druku 3D.

Nasza firma figuruje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych z numerem ewidencyjnym 2.14/00275/2016. Nasz profil w RIS.

Na naszych szkoleniach i warsztatach macie Państwo szansę:

wziąć czynny udział w całym procesie drukowania 3D: od projektu do gotowego wydruku,

poznać budowę i zasady działania drukarek różnych typów oraz skanerów 3D,

nauczyć się, jak przygotować drukarkę do druku, jak pracować z poszczególnymi materiałami oraz jak dostosowywać parametry do konkretnych wydruków,

nauczyć się, jak przygotować model 3D docelowo pod druk, z uwzględnieniem specyfiki tej technologii,

poznać od podstaw środowisko programu Blender – zasady tworzenia obiektów przestrzennych i ich modyfikacji na różnym stopniu zaawansowania,

zapoznać się z programem typu slicer: FlashPrint,

Od podstaw poznacie Państwo proces projektowania i drukowania 3D, w tym jak drukować skutecznie, czerpiąc jednocześnie przyjemność ze swojej pracy.

Nasza oferta to między innymi:

8-godzinne warsztaty dla max. 4 osób, podczas których każdy z uczestników ma szansę samodzielnie przejść przez cały proces druku: od stworzenia modelu 3D, aż po opuszczenie warsztatów z wydrukiem własnego projektu.

Szkolenia dla dzieci, na których wprowadzamy najmłodszych w świat projektowania 3D na podstawie popularnego środowiska Minecraft (polecane dla dzieci od 8 roku życia).

Kompleksową organizację szkoleń dla grup do 50 osób – przyjedziemy do Państwa całym zespołem i przeprowadzimy całodniowy zestaw zajęć celem zapoznania uczestników z różnymi aspektami technologii druku 3D.

Szkolenie szyte na miarę, doskonale dopasowane do Państwa potrzeb.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie szkoleń. Współpracowaliśmy z firmami, organizując kompleksowe szkolenia związane z wdrożeniami druku 3D, obsługiwaliśmy klientów indywidualnych, a także prowadziliśmy szkolenia podczas targów lub pikników naukowych oraz we współpracy z uczelniami wyższymi.
Posiadamy ponadto doświadczenie płynące z tysięcy godzin spędzonych w świecie druku 3D – polecamy się Państwu jako godni zaufania przewodnicy po nim.

Szkolenie druk 3D

Szczegółowe informacje o szkoleniu

Zamów na swoją imprezę pokaz druku i skanowania 3D!

Oferta eventowa firmy Sygnis

Menu