Blog

Po kilku miesiącach od ich rozpoczęcia zakończyliśmy renegocjacje z FlashForge Corporation – naszym partnerem strategicznym w Chinach. Od pierwszego lipca 2018 Sygnis New Technologies jest wyłącznym dystrybutorem drukarek FlashForge DREAMER w Polsce. Co to oznacza w praktyce?

Już dziś jesteśmy jedynym oficjalnym i jedynym certyfikowanym dystrybutorem urządzeń FlashForge w naszym kraju. Dla wszystkich planujących zakup drukarki z brandem FlashForge powinna to być informacja kluczowa. Kupno drukarki u nas to gwarancja oryginalnego i fabrycznie nowego sprzętu, ale co najważniejsze – pełnego wsparcia merytorycznego i technicznego w trakcie jego użytkowania. Bardzo istotnym jest też fakt, że prowadzimy jedyny autoryzowany serwis urządzeń FF w Polsce. Wszystkie urządzenia serwisujemy od ręki i na miejscu w Warszawie. Kupując u innych resellerów, klienci muszą liczyć się z brakiem suportu oraz wydłużonym czasem serwisu. Urządzenia są odsyłane do zagranicznych magazynów lub do producenta do Chin.

>>> Rok 2017 rokiem współpracy zespołu Sygnis ze społecznością akademicką

Dreaming about Dreamer

Dzięki wynegocjowanym z FlashForge Corporation warunkom, będziemy mogli zaproponować naszym klientom zupełnie innowacyjne warunki zakupu drukarek FlashForge Dreamer. Cena wyjściowa urządzenia oscylować będzie nawet wokół 2500 PLN brutto (w tej chwili, przy tradycyjnej metodzie zakupu wynosi ona 4 999 PLN). Zakup drukarki Dreamer w niższej cenie będzie możliwy dzięki podpisaniu z nami umowy na dostawę filamentów przez 12 miesięcy. Co istotne – ceny filamentów będą również ze zniżką i przez cały czas trwania umowy nie ulegną zmianie.

sygnis_FF_dreamer

Sygnis FlashForge Dreamer

Win-win

Takie rozwiązanie daje klientom wiele korzyści, m.in. bardzo dobrej jakości dwugłowicową drukarkę w bardzo niskiej cenie. Jednocześnie, zapewniamy comiesięczną dostawę filamentów – które tak czy inaczej są niezbędne do korzystania z druku na drukarce 3D.

Zapraszamy do kontaktu i poznania wszystkich szczegółów oferty.

Przeczytaj także: Popkultura drukiem 3D stoi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fill out this field
Fill out this field
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu