Sygnis szkoli przyszłych ekspertów

Okres wakacyjny dla wielu studentów oznacza poszukiwanie miejsca, gdzie zdobędą doświadczenie wymagane do wykonywania zawodów przyszłości. Sygnis New Technologies jest miejscem idealnym dla rozwoju w tym kierunku, ponieważ od początku stawiamy na działania ułatwiające dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz wejścia w świat nowych technologii młodym, ambitnym ludziom.

zdjęcie odprawy pod czas praktyki w Sygnis New Technologies

Dzielimy się wiedzą

Co roku Sygnis zaprasza studentów do wzięcia udziału w praktykach letnich, obejmujących pracę z nowymi technologiami. Pod okiem ekspertów w dziedzinie druku 3D, biotechnologii i inżynierii szkoli się kilka osób rocznie. Czym wyróżniają się praktyki na tle innych? Nie posiadają one ścisłych ram, które mogłyby ograniczać dostęp do cennych doświadczeń. Jeśli interesuje Cię druk 3D oraz inne technologie wytwórcze, to na pewno zajdziesz tu coś dla siebie!

Wiedza to podstawowy składnik, z którego budujemy naszą dalszą karierę. Praktyczne jej zastosowanie możliwe jest dzięki zaangażowaniu w projekty badawcze, rozwój nowych technologii oraz naukę obsługi wybranych metod wytwórczych. Jako lider wdrożeń tego typu rozwiązań w Polsce, Sygnis zrzesza osoby ambitne i chcące poznać tajniki pracy w laboratorium i parku maszynowym.

Dlaczego Sygnis?

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i zawsze marzyłeś/aś o realizacji własnych projektów, to nie ma bardziej odpowiedniego miejsca niż park maszyn z ponad pięćdziesięcioma drukarkami 3D! Jednak nie tylko dostęp do sprzętu specjalistycznego wyróżnia taką ofertę. Staramy się działać interdyscyplinarnie i dzięki temu wciąż rozwijamy inne działy naszej firmy. Dzięki temu masz szansę dołączyć do teamu młodych ludzi zajmujących się marketingiem lub sprzedażą. Naucz się jak promować niestandardową branżę nowych rozwiązań w hardware!

Pomogą Ci profesjonaliści, którzy wprowadzą Cię w świat innowacji i podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie technologii i sposobów mówienia o niej. By tworzyć marketing w nowym wydaniu, poszukujemy osób o rozległej wiedzy ogólnej i interesujących się innowacjami zmieniającymi świat. Wymagania? Kreatywność i chęć współtworzenia ciekawych projektów.

praktyrki letnie w Sygnis - zdjęcie zapoznania się z maszynami do druku 3d

Wpadnij na chwilę, zostań na dłużej

Staż może trwać od miesiąca do pół roku. Duża część naszego teamu to osoby, które swoją przygodę z nowymi technologiami rozpoczynały poprzez dołączenie do nas w roli stażystów. Dziś tworzą zgrany zespół, który wywiera realny wpływ na rozwój nauki w Polsce i na Świecie. Z dumą obserwujemy jak zdobywają pierwsze miejsca w międzynarodowych konkursach oraz rozwijają swoje umiejętności. Głównym założeniem praktyk w Sygnis jest umożliwienie młodym, zdolnym ludziom wyznaczenia ścieżki ich własnego sukcesu. Osoby po stażu w Sygnis tworzą i pracują dla największych firm technologicznych na Świecie. Wierzymy, że każdy powinien mieć szansę na zdobycie rzetelnej wiedzy prosto od ekspertów w dziedzinie nowych technologii. Zapraszamy serdecznie do udziału w praktykach letnich w Sygnis! Zgłoszenia ślijcie na: rekrutacja@sygnis.pl 

Jesteś zainteresowany pracą z nami?

Sprawdź kogo szukamy!

Autor: Maciej Brodecki